Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Hurtle Views
Majoituspaikassa Hurtle Views (Adelaide) on ilmastointi. Majoituspaikasta on 1,4 km kohteeseen ”Ayers House Museum” ja 2,5 km kohteeseen ”Bicentennial Conservatory”.
Saatavilla on maksutonta pysäköintiä paikan päällä, ja asiakkaat voivat käyttää maksutonta Wi-Fi-yhteyttä koko majoituspaikassa. Majoituspaikassa on hissi.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 15:00 alkaen ja ulos viimeistään klo 10:00. Henkilökunta puhuu englantia.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Lentoasema ”Adelaide ” sijaitsee 6 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Huoneistossa on 3 makuuhuonetta ja pinta-alaa 100 m². Majoittua voi enintään 6 henkilöä. Vuoteina on 2 yhden hengen vuodetta, 1 parivuode ja 1 king size -vuode. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huoneistossa on patio ja grilli. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, keittotaso ja uuni. Huoneistossa voi nauttia seuraavista näkymistä: kaupunkinäkymä.