1/10

Παραθεριστική κατοικία

Host & Stay - Villa Otto

8 Mount Street, NR27 9DB Κρόμερ, Ηνωμένο ΒασίλειοΠροβολή χάρτη

Παραθεριστική Κατοικία 8 άτομα Ηνωμένο Βασίλειο
★ 7,9/107,9 Καλό 16 κριτικές Booking.com
▦ 11 Επιλογές δωματίου Για 8 άτομα
✓ 1717 Παροχές Παροχές και εξοπλισμός
Οικογενειακά δωμάτια
Επιτρέπονται κατοικίδια.
Ιδιωτικό check-in/-out
Κήπος
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Θέρμανση

Σχετικά με το κατάλυμα

Η διαμονή σας στο Host & Stay - Villa Otto

Το Host & Stay - Villa Otto είναι ένα κατάλυμα με κήπο, βεράντα και δωρεάν WiFi, το οποίο βρίσκεται σε Cromer, μόλις 200μ από το σημείο ενδιαφέροντος Παραλία Cromer. Οι επισκέπτες έχουν στη διάθεσή τους ιδιωτική αυλή.

Το Host & Stay - Villa Otto διαθέτει 4 υπνοδωμάτια και σαλόνι με καλωδιακή τηλεόραση και παιχνιδοκονσόλα. Η κουζίνα έχει ψυγείο, πλυντήριο πιάτων και φούρνο, καθώς και ηλεκτρικό βραστήρα.

Το σημείο ενδιαφέροντος Blickling Hall είναι 19 χλμ μακριά από το Host & Stay - Villa Otto, ενώ το σημείο ενδιαφέροντος Cromer Pier είναι 500μ μακριά. Το αεροδρόμιο Διεθνές Αεροδρόμιο Νόργουιτς είναι 34 χλμ μακριά από το κατάλυμα.

Δωμάτια και παροχές

Η επιφάνεια στην παραθεριστική κατοικία είναι 204 m² και η χωρητικότητα έως 8 άτομα. Η διαρρύθμιση περιλαμβάνει 4 υπνοδωμάτια. Ο εξοπλισμός ύπνου περιλαμβάνει τα εξής: 1 διπλό κρεβάτι, 1 κουκέτα και 2 κρεβάτια king-size.

Στις παροχές μπάνιου στην παραθεριστική κατοικία περιλαμβάνονται τα εξής: μπανιέρα, ντους και στεγνωτήρας μαλλιών. Στις εξωτερικές παροχές στην παραθεριστική κατοικία περιλαμβάνονται τα εξής: αίθριο και έπιπλα εξωτερικού χώρου. Στην παραθεριστική κατοικία διατίθενται τα εξής: τζάκι, καναπές και ντουλάπα.

Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων

Δωμάτια

Επιλογές δωματίου

Συγκρίνετε τα διαθέσιμα δωμάτια και επιλέξτε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στη διαμονή σας.

Παραθεριστική Κατοικία — 204 m²

  • 8 άτομα
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 204 m²

Υπνοδωμάτιο 1 - 1 κρεβάτι king-size, Υπνοδωμάτιο 2 - 1 κουκέτα

Κύρια σημεία
  • Θέρμανση
  • Καλωδιακά κανάλια
  • Μπανιέρα
  • Ντους
  • Στεγνωτήρας μαλλιών
  • Ντουλάπα
  • Ψυγείο
  • Έως 8 άτομα
  • Εμβαδόν: 204 m²

Χρήσιμες πληροφορίες για τη διαμονή

Check-in

Από τις 17:00

Check-out

Έως τις 10:00

Ελάχιστη ηλικία για το check-in

18 ετών

Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια. Δεν ισχύουν χρεώσεις.

Χώρος στάθμευσης

Το κατάλυμα δεν έχει δώσει πληροφορίες για τη στάθμευση.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

Βρεφική κούνια (ηλικία σε έτη: 0–2). Χωρίς χρέωση. Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 έτη. Τα παιδιά όλων των ηλικιών είναι ευπρόσδεκτα.

Σημαντικές πληροφορίες

Κατά το check-in απαιτούνται ταυτότητα με φωτογραφία και πιστωτική κάρτα. Τα ειδικά αιτήματα εξαρτώνται από τη διαθεσιμότητα και ενδέχεται να επιφέρουν πρόσθετες χρεώσεις. Ενημερώστε το κατάλυμα εκ των προτέρων για την αναμενόμενη ώρα άφιξής σας. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το πεδίο ειδικών αιτημάτων κατά την κράτηση ή τα στοιχεία επικοινωνίας στην επιβεβαίωση. Δεν επιτρέπονται μπάτσελορ πάρτι και παρόμοιες εκδηλώσεις σε αυτό το κατάλυμα.

Γλώσσες που μιλά το προσωπικό
Αγγλικά

Οδηγός της περιοχής

Τι υπάρχει κοντά στο Host & Stay - Villa Otto;

Δείτε αξιοθέατα, χώρους στη φύση και στάσεις συγκοινωνίας στην περιοχή.

Μερικά κοντινά σημεία

  • Το μουσείο «Cromer Museum» απέχει 110 m από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή. Η ενδεικτική διάρκεια πεζής διαδρομής είναι περίπου 5 λεπτά.

  • Η κορυφή βουνού «Beacon Hill» απέχει 3,7 km, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

  • Ο σιδηροδρομικός σταθμός «Cromer» απέχει 700 m σε ευθεία γραμμή, με εκτιμώμενο χρόνο περίπου 15 λεπτών με τα πόδια.

Αξιοθέατα και χρήσιμα σημεία

Αξιοθέατα

  • Cromer Museum μουσείο
    110 m
    περίπου 5 λεπτά με τα πόδια
  • War Memorial χώρος μνήμης
    110 m
    περίπου 5 λεπτά με τα πόδια
  • Saint Peter and Saint Paul χώρος λατρείας
    150 m
    περίπου 5 λεπτά με τα πόδια
  • Henry Blogg Lifeboat Museum μουσείο
    170 m
    περίπου 5 λεπτά με τα πόδια
  • Cromer Town Council δημαρχείο
    180 m
    περίπου 5 λεπτά με τα πόδια
  • Cromer Pier προβλήτα
    410 m
    περίπου 10 λεπτά με τα πόδια
  • Amazona Zoo ζωολογικός κήπος
    910 m
    περίπου 20 λεπτά με τα πόδια
  • Cromer Lighthouse φάρος
    1,1 km
    περίπου 20 λεπτά με τα πόδια
  • Sheringham Museum at The Mo μουσείο
    6,2 km
  • Gresham Castle κάστρο
    6,7 km

Φύση

  • Beacon Hill κορυφή βουνού
    3,7 km
  • Beeston And Sheringham Commons προστατευόμενη περιοχή
    5,6 km
  • Southrepps Common - Open Access Land προστατευόμενη περιοχή
    8,2 km
  • Sheringham Park πάρκο
    8,6 km
  • Pigney's Wood προστατευόμενη περιοχή
    12,4 km
  • Salthouse Marshes προστατευόμενη περιοχή
    14,6 km
  • Abel Heath - Open Access Land προστατευόμενη περιοχή
    15,5 km
  • Cley Marshes προστατευόμενη περιοχή
    16,8 km

Δημόσιες συγκοινωνίες

  • Cromer Travel Hub σταθμός λεωφορείων
    350 m
    περίπου 10 λεπτά με τα πόδια
  • Cromer σιδηροδρομικός σταθμός
    700 m
    περίπου 15 λεπτά με τα πόδια
  • Roughton Road σιδηροδρομικός σταθμός
    1,4 km
    περίπου 25 λεπτά με τα πόδια

Αεροδρόμια

  • Norwich Airport αεροδρόμιο
    28,3 km

Παροχές καταλύματος

Πλήρης λίστα υπηρεσιών και παροχών που διατίθενται στο κατάλυμα.

Διάφορα

  • Οικογενειακά δωμάτια
  • Θέρμανση
  • Δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Πρόσβαση με κλειδί
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

Κατοικίδια

  • Επιτρέπονται κατοικίδια. Δεν ισχύουν χρεώσεις.

Υπηρεσίες ρεσεψιόν

  • Ιδιωτικό check-in/-out

Κοινόχρηστοι χώροι

  • Κήπος
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου
  • Βεράντα

Ασφάλεια τροφίμων και ποτών

  • Όλα τα πιάτα, μαχαιροπίρουνα, ποτήρια και άλλα επιτραπέζια σκεύη έχουν απολυμανθεί

Δραστηριότητες

  • Παραλία

Κοινωνική αποστασιοποίηση

  • Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
  • Ανέπαφο check-in/check-out

Ασφάλεια & προστασία

  • Πυροσβεστήρες
  • Ανιχνευτές καπνού

Καθαριότητα και απολύμανση

  • Οι μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες απολυμαίνονται μετά από κάθε διαμονή

Κριτική

Τι εκτιμούν οι επισκέπτες εδώ

Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.

Διαβάστε όλες τις κριτικές
7,9 / 10
Καλό 16 κριτικές Booking.com
Κριτική Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Προσθήκη κριτικής Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Ερωτήσεις και απαντήσεις - Host & Stay - Villa Otto
Ποιες είναι οι συντεταγμένες GPS του Host & Stay - Villa Otto;

Οι συντεταγμένες GPS του Host & Stay - Villa Otto είναι 52.930148, 1.302146.

Ποιες είναι οι ώρες check-in και check-out στο Host & Stay - Villa Otto;

Το check-in στο Host & Stay - Villa Otto ξεκινά στις 17:00 και το check-out είναι έως τις 10:00.

Τι τύπους δωματίων μπορώ να κάνω κράτηση στο Host & Stay - Villa Otto;

Οι επιλογές δωματίων στο Host & Stay - Villa Otto περιλαμβάνουν: Παραθεριστική Κατοικία.

Μπορώ να φέρω κατοικίδιο στο Host & Stay - Villa Otto;

Επιτρέπονται κατοικίδια. Δεν ισχύουν χρεώσεις.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Host & Stay - Villa Otto;

Μετά την κράτηση στο Host & Stay - Villa Otto, κοινοποιούνται τα στοιχεία επικοινωνίας του οικοδεσπότη ώστε να επικοινωνήσετε απευθείας με το κατάλυμα.

Πού βρίσκεται το σημείο «Beeston And Sheringham Commons» σε σχέση με το κατάλυμα;

Beeston And Sheringham Commons απέχει 5,6 km από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή.

Γνωρίστε τον προορισμό Κρόμερ

Βρείτε περισσότερα καταλύματα στον προορισμό Κρόμερ

Δείτε τα καταλύματα στον προορισμό Κρόμερ ανά τύπο καταλύματος.

Δείτε όλα τα καταλύματα στον προορισμό Κρόμερ