Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Host & Stay - The Charles Street House
Ranta ”Brighton Beach” sijaitsee 300 m päässä majoituspaikasta.
Majoituspaikka tarjoaa maksuttoman Wi-Fi-yhteyden koko majoituspaikassa.
Majoituspaikasta on 400 m kohteeseen ”The Royal Pavilion” ja 1,4 km kohteeseen ”Brighton”. Lentoasema ”London Gatwick ” sijaitsee 41 km päässä majoituspaikasta.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 16:00–20:00 ja ulos viimeistään klo 10:00. Henkilökunta puhuu englantia.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Sisäänkirjautuvan asiakkaan on oltava vähintään 25 vuoden ikäinen. Majoituspaikka on savuton.
Huoneet ja varustelu
Majoittujien enimmäismäärä loma-asunnossa on 16, ja makuuhuoneita on 5. Vuoteina on 1 yhden hengen vuode, 4 super king size -vuodetta ja 4 kerrossänkyä. Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme ja hiustenkuivaaja. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina loma-asunnossa on patio. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, keittotaso ja uuni. Varustukseen kuuluu pesukone.