1/10

Casa o xalet

Harmony 16

1116 Harmony Way, 37207 Nashville, Estats UnitsVeure mapa

Casa 12 persones Estats Units
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 12 persones
✓ 22 Serveis Serveis i equipament
☏ 24/724/7 Atenció als hostes Som aquí per ajudar
Gimnàs
Calefacció

Sobre l’allotjament

La teva estada a Harmony 16

Harmony 16 a Nashville és una casa de vacances que posa a disposició dels hostes un gimnàs. L'allotjament és a 7,3 km de «Nissan Stadium» i a 8,4 km de «Fontanel Mansion».

La distància fins a l'aeroport «Nashville International » és de 16 km.

Els hostes poden fer el registre d'entrada a partir de les 15:00 i deixar l'allotjament fins a les 10:00. L'equip de l'allotjament parla anglès.

S'admeten infants de totes les edats. La persona que fa el registre d'entrada ha de tenir almenys 18 anys.

Habitacions i equipament

Amb 1 dormitori, la casa de vacances pot allotjar fins a 12 persones. Per preparar els àpats, la cuina té un rentaplats, un microones i una nevera. Els hostes disposen, a més, de una rentadora i una assecadora. Per a més comoditat, hi ha aire condicionat. L’equipament inclou una zona d’estar. El bany és privat i té un assecador de cabells.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Casa

  • 12 persones
  • 1 dormitori
Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Zona d'estar
  • Assecador
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Microones
  • Fins a 12 persones

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 15:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Aparcament

L’allotjament no ha facilitat informació sobre l’aparcament.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

En fer el registre d’entrada es requereixen un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit. Les peticions especials estan subjectes a disponibilitat i poden comportar càrrecs addicionals.

Idiomes que parla el personal
anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Harmony 16»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El parc «Trinity Hills Park» es troba a 1,9 km.

  • El museu «Tennessee State Museum» es troba a 6,7 km de l’allotjament.

  • L’aeroport «Nashville International Airport» es troba a una distància de 14,6 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Drkmttr Collective teatre
    4,4 km
  • Tennessee State Museum museu
    6,7 km
  • Musicians Hall of Fame museu
    7,1 km
  • Soundwaves at Gaylord Opryland parc aquàtic
    7,2 km
  • Tennessee Performing Arts Center (TPAC) teatre
    7,4 km
  • Ryman Auditorium teatre
    7,7 km
  • The Johnny Cash Museum & Cafe museu
    7,8 km
  • Tennessee Sports Hall of Fame museu
    7,9 km
  • Country Music Hall of Fame and Museum museu
    8,1 km
  • Cathedral of the Incarnation catedral
    9,2 km

Natura

  • Trinity Hills Park parc
    1,9 km
    aprox. 35 min a peu
  • Taylor Knob cim
    2,3 km
  • Buena Vista Park parc
    5,3 km
  • McFerrin Park parc
    5,4 km
  • South Inglewood Park parc
    5,4 km
  • Confederate Hill cim
    6,5 km
  • Capitol Hill cim
    7,4 km
  • Shelby Bottoms espai protegit
    8,0 km

Aeroports

  • Nashville International Airport aeroport
    14,6 km
  • Outlaw Field aeroport
    72,1 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Gimnàs

Altres

  • Calefacció

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Les opinions apareixeran quan estiguin disponibles

Llegeix totes les opinions
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Harmony 16
Quines són les coordenades GPS de Harmony 16?

Les coordenades GPS de Harmony 16 són 36.23054, -86.771802.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Harmony 16?

L’entrada a Harmony 16 comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Harmony 16?

Les opcions d’habitació a Harmony 16 inclouen: Casa.

Com puc contactar amb Harmony 16?

Després de reservar a Harmony 16, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Hi ha un cim a prop?

Sí, trobaràs «Taylor Knob» a 2,3 km d’aquí.

Quina distància hi ha fins a «Cathedral of the Incarnation»?

Fins a «Cathedral of the Incarnation» hi ha 9,2 km.

Descobreix Nashville

Troba més allotjaments a Nashville

Descobreix els allotjaments a Nashville per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Nashville