Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Hackney - Cozy East London 2-bedroom flat
Majoituspaikassa Hackney - Cozy East London 2-bedroom flat (Lontoo) asiakkaille on tarjolla maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Majoituspaikasta on 2,3 km kohteeseen ”Victoria Park” ja 4,7 km kohteeseen ”London Stadium”. Lentoasema ”London City ” sijaitsee 11 km päässä majoituspaikasta.
Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 15:00–18:00, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 10:00. Asiakkaat voivat asioida englantia ja italiaa puhuvan henkilökunnan kanssa.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Sisäänkirjautuminen edellyttää vähintään 18 vuoden ikää. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa.
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja. Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa.
Huoneet ja varustelu
Majoittujien enimmäismäärä huoneistossa on 3, ja makuuhuoneita on 2. Vuoteina on 1 yhden hengen vuode ja 1 parivuode. Käytettävissä on lämmitys. Varustukseen kuuluu pesukone. Varustukseen huoneistossa kuuluu taulu-tv.