1/10

Leilighet

Flat in Central Bishkek

137 Yusup Abdrahmanov Street, Bisjkek, KirgisistanVis kart

Leilighet med 2 soverom 6 gjester Kirgisistan
★ 9,3/109,3 Fantastisk 31 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Romalternativer For 6 personer
✓ 99 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Familierom
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Varmeanlegg
Heis
Røykfrie rom

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Flat in Central Bishkek

Flat in Central Bishkek ligger i Bisjkek. Denne leiligheten har gratis WiFi og klimaanlegg.

Denne leiligheten har balkong med utsikt mot byen og har også kabel-TV (flatskjerm), et velutstyrt kjøkken med et kjøleskap, en stekeovn og en mikrobølgeovn, så vel som 1 bad med dusj og gratis badeprodukter.

Manas internasjonale lufthavn ligger 28 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

Hos Flat in Central Bishkek har leiligheten 2 soverom og 80 m² for opptil 6 gjester. Sengeoppsettet består av 2 enkeltsenger og 1 super king-size-seng. Det egne badet har badekar og hårføner. Kjøkkenet har vannkoker og kjøkkenutstyr. Fra leiligheten har du byutsikt. Tilgjengelig utstyr omfatter vaskemaskin og strykejern.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Leilighet med 2 soverom — 80 m²

  • 6 gjester
  • 2 soverom
  • 80 m²

Rom 1 - 2 enkeltsenger, Rom 2 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Flatskjerm-TV
  • Skrivebord
  • Balkong
  • Utsikt over byen
  • Opptil 6 gjester
  • Areal: 80 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

14:00–18:00

Utsjekking

08:00–11:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet. Gi overnattingsstedet beskjed om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan bruke feltet for spesielle ønsker når du bestiller, eller kontaktopplysningene i bekreftelsen. Overnattingsstedet drives av en privat vert.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk fransk russisk tyrkisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Flat in Central Bishkek?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Museet «Мемориальный дом-музей О.М.Мануйловой» ligger 340 m fra overnattingsstedet i luftlinje. Anslått gangtid er omtrent 10 minutter.

  • Hagen «Э.З. Гареев атындагы ботаникалык бак» ligger 2,2 km unna i luftlinje, med en anslått gangtid på omtrent 40 minutter.

  • Jernbanestasjonen «Бишкек 2» ligger 1,1 km unna målt i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 20 minutter.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Мемориальный дом-музей О.М.Мануйловой museum
    340 m
    omtrent 10 min til fots
  • Иллюзион fornøyelsespark
    670 m
    omtrent 15 min til fots
  • Улуттук тарыхый музейи museum
    910 m
    omtrent 20 min til fots
  • Мемориальный дом-музей М.В.Фрунзе museum
    1,1 km
    omtrent 20 min til fots
  • Панфилов атындагы сейилбак fornøyelsespark
    1,3 km
    omtrent 25 min til fots
  • Дөлөн Өмүрзаков атындагы стадиону stadion
    1,4 km
    omtrent 30 min til fots
  • Кузнечная крепость borg
    1,7 km
    omtrent 35 min til fots
  • Филармония teater
    2,1 km
    omtrent 40 min til fots
  • Найманбай манасчы minnesmerke
    2,1 km
    omtrent 40 min til fots
  • Зоологический музей museum
    2,7 km

Natur

  • Э.З. Гареев атындагы ботаникалык бак hage
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • Ботанический сад "КНУ имени Жусупа Баласагына" hage
    2,4 km
    omtrent 45 min til fots
  • Кара-Жыгач багы park
    3,7 km

Kollektivtransport

  • Бишкек 2 jernbanestasjon
    1,1 km
    omtrent 20 min til fots
  • Автовокзал восточный busstasjon
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • завод имени Ленина jernbanestasjon
    2,5 km

Heiser og taubaner

  • Нижняя skiheis
    25,6 km
  • Желтый skiheis
    25,9 km
  • Белый skiheis
    26,4 km
  • Оранжевый skiheis
    26,5 km

Flyplasser

  • Манас эл аралык аэропорту flyplass
    23,5 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Annet

  • Familierom
  • Klimaanlegg
  • Varmeanlegg
  • Heis
  • Røykfrie rom
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Butikker

  • Frisør-/skjønnhetssalong
  • Kiosk/nærbutikk på overnattingsstedet

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
9,3 / 10
Fantastisk 31 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Flat in Central Bishkek
Hva er GPS-koordinatene til Flat in Central Bishkek?

GPS-koordinatene til Flat in Central Bishkek er 42.872357, 74.61218.

Er det gratis internett på Flat in Central Bishkek?

Ja. Flat in Central Bishkek tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på Flat in Central Bishkek?

Ja. Flat in Central Bishkek tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Flat in Central Bishkek?

Innsjekking på Flat in Central Bishkek starter kl. 14:00, og utsjekking er mulig til 11:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Flat in Central Bishkek?

Romalternativer på Flat in Central Bishkek inkluderer: Leilighet med 2 soverom.

Hvordan kan jeg kontakte Flat in Central Bishkek?

Etter at du har bestilt på Flat in Central Bishkek, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hva er den anslåtte gangtiden til Найманбай манасчы?

Anslått gangtid til Найманбай манасчы er omtrent 40 minutter, basert på en luftlinje på 2,1 km.

Hvor langt er det til Желтый i luftlinje?

Fra overnattingsstedet er det 25,9 km i luftlinje til Желтый.

Utforsk Bisjkek

Finn flere overnattingssteder i Bisjkek

Utforsk overnattingssteder i Bisjkek etter type.

Se alle overnattingssteder i Bisjkek