Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Finca im Grünen, sehr ruhige Lage, Terrasse mit Pool
Majoituspaikassa Finca im Grünen, sehr ruhige Lage, Terrasse mit Pool (Baní) on huoneistoja sekä ulkouima-allas, ja allas on avoinna ympäri vuoden. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Asiakkailla on käytettävissään aurinkoterassi ja grillausvälineet, ja tarjolla on myös puutarha. Majoittujille on tarjolla ilmastointi. Asiakkaiden käytettävissä on pesulapalveluja ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Asiakkaille on tarjolla maksullisia kuljetuspalveluja. Saatavilla on yksilöllinen sisään- ja uloskirjautuminen. Henkilökunta puhuu saksaa, englantia ja espanjaa.
Lapset voivat majoittua 1 vuoden iästä alkaen. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa.
Majoituspaikasta on 87 km lentoasemalle ”La Isabela International ”.
Huoneet ja varustelu
Majoitusvaihtoehtoina ovat huoneistot ja loma-asunnot, joita on yhteensä 4 ja joiden pinta-alat vaihtelevat 40 ja 160 m²:n välillä. Pohjaratkaisuissa on makuuhuoneita vähintään 1 ja enintään 4. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 2 ja 12 henkilön välillä. Nukkumapaikkoina huoneistossa, jossa on kaksi makuuhuonetta, on 3 king size -vuodetta.
Kaikissa huoneistoissa ja kaikissa loma-asunnoissa vieraiden käytössä on oma uima-allas. Omassa kylpyhuoneessa on suihku.