Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa FDS AURA
Majoituspaikassa FDS AURA (Osaka) on huoneistoja sekä ilmastointi. Majoituspaikassa on hissi.
Paikan päällä on maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Majoituksesta voi saada laskun. Sisään- ja uloskirjautuminen voidaan hoitaa ilman fyysistä kontaktia. Uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 10:00.
Sisäänkirjautuminen edellyttää vähintään 18 vuoden ikää. Lemmikkien kanssa majoittuminen ei ole sallittua.
Lentoasema ”Itami ” sijaitsee 21 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Kohteen FDS AURA majoitusvalikoimaan kuuluvat huoneistot, yhteensä 52 majoitusyksikköä, joiden pinta-alat vaihtelevat 33 ja 51 m²:n välillä. Pohjaratkaisuissa on makuuhuoneita vähintään 1 ja enintään 2. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 4 ja 6 henkilön välillä. Nukkumapaikkoina pinta-alaltaan suurimmassa huoneistossa on 2 super king size -vuodetta.
Kaikissa huoneistoissa oman kylpyhuoneen varustukseen kuuluu kylpyamme, suihku ja bidee. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, mikroaaltouuni ja jääkaappi.