1/10

Leilighet

Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry

15 Jefferson Ave Unit 203, IN 47713 Evansville, USAVis kart

Leilighet med 1 soverom 4 gjester USA
▦ 11 Romalternativer For 4 personer
✓ 2424 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
☏ 24/724/7 Gjestehjelp Vi er her for å hjelpe
Garderober for trening/spa
Restaurant
Familierom
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Varmeanlegg

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry

Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry har en restaurant, og ligger i Evansville, 17 kilometer fra Angel Mounds State Historic Site, 18 minutters gange fra Old National Events Plaza, og 6,4 kilometer fra Mesker Music Theatre. Overnattingsstedet ligger 18 minutters gange fra The Centre.

Privat parkering finnes på overnattingsstedet, og du kan benytte deg av gratis WiFi i tillegg til klimaanlegg.

Denne leiligheten har 1 soverom, kjøkken med et kjøleskap og en oppvaskmaskin, TV (flatskjerm), sittehjørne og 1 bad er utrustet med dusj. Håndklær og sengetøy finnes tilgjengelig i leiligheten.

University Of Southern Indiana ligger 12 kilometer fra Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry. Evansville regionale lufthavn ligger 9 kilometer unna overnattingsstedet.

Rom og fasiliteter

På 65 m² har leiligheten 1 soverom. Det er plass til opptil 4 gjester. Sengeoppsettet består av 1 super king-size-seng. Baderomsutstyret i leiligheten omfatter badekar eller dusj. Kjøkkenet har kokeplate, stekeovn og kaffemaskin. Tilgjengelig utstyr omfatter vaskemaskin og tørketrommel.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Leilighet med 1 soverom — 65 m²

  • 4 gjester
  • 1 soverom
  • 65 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Flatskjerm-TV
  • Sittehjørne
  • Dusj
  • Badekar eller dusj
  • Klesskap
  • Opptil 4 gjester
  • Areal: 65 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

Fra kl. 16:00

Utsjekking

Frem til kl. 10:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Ved innsjekking kreves legitimasjon med bilde og et kredittkort. Spesielle ønsker er avhengige av tilgjengelighet og kan medføre tilleggskostnader. Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Teateret «Alhambra Theater» ligger 150 m fra overnattingsstedet i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 5 minutter.

  • Verneområdet «Wesselman Woods Nature Preserve» ligger 5,7 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

  • Flyplassen «Evansville Regional Airport» ligger 9,6 km unna målt i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Alhambra Theater teater
    150 m
    omtrent 5 min til fots
  • Evansville Museum museum
    840 m
    omtrent 15 min til fots
  • Saint Paul's Episcopal Church gudshus
    890 m
    omtrent 20 min til fots
  • Reitz Home Museum museum
    960 m
    omtrent 20 min til fots
  • Ford Center stadion
    1,3 km
    omtrent 25 min til fots
  • Evansville African American Museum museum
    1,3 km
    omtrent 25 min til fots
  • Victory Theatre teater
    1,4 km
    omtrent 25 min til fots
  • City Church gudshus
    1,7 km
    omtrent 30 min til fots
  • USS LST-325 severdighet
    1,9 km
    omtrent 35 min til fots
  • Saint Benedict Cathedral katedral
    2,4 km
    omtrent 45 min til fots

Natur

  • Marina Point småbåthavn
    1,3 km
    omtrent 25 min til fots
  • Bayard Park park
    1,5 km
    omtrent 30 min til fots
  • Garvin Park park
    3,8 km
  • Howell Park park
    4,1 km
  • Eagle Slough Natural Area verneområde
    4,1 km
  • Wesselman Woods Nature Preserve verneområde
    5,7 km
  • John James Audubon Nature Preserve verneområde
    8,5 km
  • Green River State Forest verneområde
    11,3 km

Kollektivtransport

  • METS Terminal holdeplass
    1,5 km
    omtrent 30 min til fots

Flyplasser

  • Evansville Regional Airport flyplass
    9,6 km
  • Owensboro-Daviess County Regional Airport flyplass
    43,0 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Basseng og velvære

  • Garderober for trening/spa
  • Treningstimer
  • Yogatimer

Mat og drikke

  • Restaurant
  • Levering av matvarer

Annet

  • Familierom
  • Klimaanlegg
  • Varmeanlegg
  • Røykfrie rom
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Sikkerhet

  • Sikkerhetsvakt døgnet rundt
  • Brannslukningsapparater
  • Røykvarslere

Fysisk avstand

  • Mulighet for kontantløs betaling
  • Kontaktløs innsjekking/utsjekking

Rengjøring og desinfisering

  • Bruk av rengjøringsmidler som er effektive mot koronaviruset
  • Boenheten desinfiseres mellom hvert opphold
  • Gjestene kan takke nei til rengjøring av boenheten sin
  • Overnattingsstedet rengjøres av profesjonelle renholdsfirmaer
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Sikkerhet

  • Førstehjelpsutstyr er tilgjengelig
  • De ansatte følger alle sikkerhetsregler fra lokale myndigheter

Trygg mathåndtering

  • Gjestene kan få maten levert på boenheten

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Anmeldelser vises når de er tilgjengelige

Les alle anmeldelser
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry
Hva er GPS-koordinatene til Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry?

GPS-koordinatene til Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry er 37.961026, -87.565311.

Er det gratis internett på Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry?

Ja. Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry?

Ja. Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry?

Innsjekking på Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry starter kl. 16:00, og utsjekking er mulig til 10:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry?

Romalternativer på Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry inkluderer: Leilighet med 1 soverom.

Hvordan kan jeg kontakte Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry?

Etter at du har bestilt på Fall at Golden Goose including King Bed, Parking, Security and Laundry, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor ligger Evansville Museum i forhold til overnattingsstedet?

Evansville Museum ligger 840 m unna målt i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 15 minutter.

Hvor langt er det til John James Audubon Nature Preserve i luftlinje?

Fra overnattingsstedet er det 8,5 km i luftlinje til John James Audubon Nature Preserve.

Utforsk Evansville

Finn flere overnattingssteder i Evansville

Utforsk overnattingssteder i Evansville etter type.

Se alle overnattingssteder i Evansville