1/10

Privát

Evolution Home

Evolution Rentar Services, 01101 Astoria, SalvadorZobrazit mapu

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a sprchou 3 hosté Salvador
★ 7,9/107,9 Dobré 9 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 3 hosty
✓ 2828 Vybavení Vybavení a služby
Venkovní bazén
Dětské hřiště
Klimatizace
Parkování pro handicapované
Možnost vystavení faktury
Venkovní nábytek

O ubytování

Váš pobyt v Evolution Home

Evolution Home se nachází v destinaci Astoria a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Bicentenario Park se nachází 46 km odtud. Toto ubytování nabízí soukromý bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Privát má TV s plochou obrazovkou. V kuchyni najdete lednici, mikrovlnnou troubu a varnou desku a v koupelně je vana, bezplatné toaletní potřeby a fén.

Evolution Home poskytuje dětské hřiště.

Mezinárodní letiště El Salvador leží několik kroků od ubytování.

Pokoje a vybavení

Plocha v dvoulůžkovém pokoji činí 16 m² a limit obsazenosti je 3. Lůžkové vybavení tvoří 1 jednolůžko a 1 manželská postel. K vybavení vlastní koupelny patří vana nebo sprcha. K venkovnímu vybavení v dvoulůžkovém pokoji patří patio a venkovní jídelní prostor. V dvoulůžkovém pokoji má kuchyň toto vybavení: varná deska, kávovar a mikrovlnná trouba. K dispozici je následující vybavení: klimatizace.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a sprchou — 16 m²

  • 3 hosté
  • 1 ložnice
  • 16 m²

Ložnice 1 - 1 jednolůžko a 1 manželská postel

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • TV s plochou obrazovkou
  • Varná deska
  • Vana
  • Vana nebo sprcha
  • Fén
  • Až 3 hosté
  • Plocha: 16 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

14:00–23:30

Odjezd

00:00–11:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny. Sdělte ubytování předem předpokládaný čas příjezdu. Můžete použít pole pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo kontaktní údaje v potvrzení. Ubytování spravuje soukromý hostitel.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
španělština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Evolution Home?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Letiště „Aeropuerto Internacional de El Salvador“ leží ve vzdálenosti 1,3 km vzdušnou čarou. Orientační odhad pro pěší cestu je 25 minut.

  • Aquapark „Parque Acuatico Manantiales de Jiboa“ se nachází 7,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

  • Chráněné území „Área Natural Protegida Santa Clara“ se nachází 6,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Parque Acuatico Manantiales de Jiboa aquapark
    7,6 km
  • Parque Acuático Atlantis aquapark
    8,6 km
  • Casa de Cultura divadlo
    11,9 km

Příroda

  • Área Natural Protegida Santa Clara chráněné území
    6,6 km
  • Área Natural Protegida Nahualapa chráněné území
    7,0 km
  • Área Natural Protegida Nahualapa chráněné území
    7,5 km
  • Área Natural Protegida Nahualapa chráněné území
    7,8 km
  • Área Natural Protegida Nahualapa chráněné území
    7,9 km
  • Área Natural Protegida Manglar Toluca chráněné území
    8,1 km
  • Playa zunganera pláž
    9,3 km
  • El Pimental pláž
    9,6 km

Letiště

  • Aeropuerto Internacional de El Salvador letiště
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Bazén a wellness

  • Venkovní bazén
  • Venkovní bazén (po celý rok)
  • Bazén
  • Brouzdaliště

Služby pro rodiny a zábava

  • Dětské hřiště

Různé

  • Rodinné pokoje
  • Klimatizace
  • Nekuřácké pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké

Parkování

  • Parkování pro handicapované

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury

Společné prostory

  • Venkovní nábytek
  • Společná kuchyně
  • Společenská místnost

Zabezpečení

  • Ostraha 24 hodin denně
  • Kamerový systém ve společných prostorách
  • Venkovní kamerový systém
  • Hasicí přístroje
  • Bezpečnostní alarm

Bezpečnost potravin a nápojů

  • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí

Doprava

  • Pronájem aut

Fyzický odstup

  • Možnost bezhotovostní platby

Úklid a desinfekce

  • Čistící prostředky účinné proti koronaviru
  • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
  • Možnost odmítnout úklidové služby v ubytovací jednotce během pobytu
  • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů

Bezpečnost

  • Lékárnička k dispozici
  • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
7,9 / 10
Dobré 9 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - Evolution Home
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Evolution Home?

GPS souřadnice ubytování Evolution Home jsou 13.455526, -89.063141.

Je v ubytování Evolution Home internet zdarma?

Ano. Evolution Home nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování Evolution Home bezplatné parkování?

Ano. Evolution Home nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Evolution Home?

Příjezd v ubytování Evolution Home začíná v 14:00 a odjezd je možný do 11:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Evolution Home rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Evolution Home zahrnují: Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a sprchou.

Jak mohu kontaktovat ubytování Evolution Home?

Po vytvoření rezervace v ubytování Evolution Home budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu Playa zunganera vzdušnou čarou?

Od ubytování k místu Playa zunganera je to vzdušnou čarou 9,3 km.

Jaká je vzdálenost k místu Parque Acuático Atlantis vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu Parque Acuático Atlantis je 8,6 km vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Astoria

Najděte další ubytování v destinaci Astoria

Prohlédněte si ubytování v destinaci Astoria podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Astoria