1/11

Apartament

Emma e Adele House

VIA DELLE TESE 46 B, 55014 Marlia, ItàliaVeure mapa

Apartament Superior 3 Habitacions 6 persones Itàlia
★ 9,4/109,4 Fantàstic 54 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 6 persones
✓ 1212 Serveis Serveis i equipament
Aparcament a l'allotjament
Jardí
Barbacoa
Adaptat per a persones amb discapacitat
Calefacció
Habitacions per a no fumadors

Sobre l’allotjament

La teva estada a Emma e Adele House

Emma e Adele House a Marlia ofereix equipament per fer barbacoes i un jardí. «Marlia Villa Reale» es troba a 2,9 km de l'allotjament.

Hi ha connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament, i l'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

L'aeroport «Pisa International » és a 47 km de l'allotjament.

L'entrada es pot fer entre les 15:00 i les 21:00, i l'hora límit de sortida és a les 10:00.

S'admeten infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

Amb 90 m² de superfície, l’apartament pot allotjar fins a 6 persones. L’apartament té 3 dormitoris. Els dormitoris tenen 3 llits individuals i 1 llit king-size. El bany privat inclou una dutxa i un assecador de cabells. A l’exterior hi ha un balcó, una barbacoa i mobles d’exterior. Els hostes disposen, a més, de una llar de foc i un ventilador.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament Superior 3 Habitacions — 90 m²

  • 6 persones
  • 3 dormitoris
  • 90 m²

Habitació 1 - 2 llits individuals, Habitació 2 - 1 llit individual

Destacats
  • Bany privat
  • Calefacció
  • Balcó
  • Vistes a un lloc d'interès
  • Vistes a un carrer tranquil
  • Vistes al jardí
  • Canals per cable
  • Fins a 6 persones
  • Superfície: 90 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–21:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

Bressol (edat en anys: 0–1). Gratuït. L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. Informa l’allotjament amb antelació de l’hora prevista d’arribada. Pots fer servir l’apartat de peticions especials en reservar o les dades de contacte de la confirmació. L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
alemany grec anglès espanyol francès italià neerlandès portuguès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Emma e Adele House»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • La casa senyorial «Villa Guinigi» és a 970 m.

  • El cim «Monte Pietra Pertusa» és a 3,2 km d’aquí.

  • L’aeroport «Aeroporto internazionale Galileo Galilei» es troba a 28,4 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Villa Guinigi casa senyorial
    970 m
    aprox. 20 min a peu
  • Villa Reale lloc d’interès
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Parco di Villa Reale museu
    1,7 km
    aprox. 30 min a peu
  • Pieve di San Pancrazio lloc de culte
    1,7 km
    aprox. 35 min a peu
  • Villa Buonvisi Oliva casa senyorial
    2,0 km
    aprox. 35 min a peu
  • Pieve di Santa Maria Assunta e San Giovanni Evangelista lloc de culte
    2,0 km
    aprox. 40 min a peu
  • Villa Mazzarosa casa senyorial
    2,5 km
    aprox. 45 min a peu
  • Villa Mansi lloc d’interès
    2,5 km
  • Villa di Camigliano già Torrigiani museu
    3,3 km
  • Parco di Pinocchio parc d’atraccions
    6,3 km

Natura

  • Monte Pietra Pertusa cim
    3,2 km
  • Monte Crocefisso cim
    3,9 km
  • Riserva naturale del Lago di Sibolla espai protegit
    13,5 km
  • Oasi WWF del Bottaccio espai protegit
    15,7 km
  • Riserva Naturale Bosco di Tanali espai protegit
    17,1 km
  • Area naturale protetta di interesse locale Stazione Relitta di Pino Laricio espai protegit
    17,7 km
  • Area naturale protetta di interesse locale Valle delle Fonti espai protegit
    18,2 km
  • Area naturale protetta di interesse locale Valle del Lato espai protegit
    18,3 km

Remuntadors i telefèrics

  • Tre Potenze remuntador
    24,7 km
  • Passo d'Annibale remuntador
    24,9 km
  • Val di Luce - Monte Gomito remuntador
    25,4 km
  • Pian della Sprella remuntador
    25,7 km

Aeroports

  • Aeroporto internazionale Galileo Galilei aeroport
    28,4 km
  • Aeroporto Firenze Amerigo Vespucci aeroport
    51,4 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Zones comunes

  • Jardí
  • Mobiliari exterior

Menjar i begudes

  • Barbacoa

Altres

  • Adaptat per a persones amb discapacitat
  • Calefacció
  • Habitacions per a no fumadors
  • Corda d'emergència al bany
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Activitats

  • Senderisme

Seguretat

  • Extintors

Neteja i desinfecció

  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
9,4 / 10
Fantàstic 54 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Emma e Adele House
Quines són les coordenades GPS de Emma e Adele House?

Les coordenades GPS de Emma e Adele House són 43.904162, 10.574389.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Emma e Adele House?

L’entrada a Emma e Adele House comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Emma e Adele House?

Les opcions d’habitació a Emma e Adele House inclouen: Apartament Superior 3 Habitacions.

Com puc contactar amb Emma e Adele House?

Després de reservar a Emma e Adele House, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quina distància hi ha fins a «Riserva naturale del Lago di Sibolla»?

«Riserva naturale del Lago di Sibolla» és a una distància de 13,5 km.

A quina distància es troba «Villa Buonvisi Oliva»?

Fins a «Villa Buonvisi Oliva» hi ha 2,0 km. Compta amb uns 35 minuts a peu.

Descobreix Marlia

Troba més allotjaments a Marlia

Descobreix els allotjaments a Marlia per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Marlia