Over de accommodatie
Je verblijf bij Elixir on Hillel
Elixir on Hillel in Haifa biedt accommodatie met gratis WiFi, op minder dan 1 km van Gemeentetheater van Haifa, 26 km van De Bahá'í-tuinen in Akko en 7 minuten lopen van Madatech - The national museum of science, technology and space. Gasten profiteren van een balkon en een terras.
Dit appartement met airconditioning is voorzien van 1 slaapkamer, een flatscreen-tv met satellietzenders, een eethoek, een keuken met een koelkast, en een woonkamer. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Russian Orthodox Church ligt op 2,9 km van het appartement, en Baha'i Tuinen en Gouden Koepel ligt 3,4 km verderop. Vliegveld Luchthaven Haifa ligt op 11 km afstand.
Kamers en voorzieningen
Bij Elixir on Hillel is het appartement 60 m² groot en geschikt voor maximaal 5 personen. Het appartement heeft 1 slaapkamer. De bedindeling bestaat uit 1 superkingsize bed.
In het appartement bestaat de badkameruitrusting onder meer uit een douche en een föhn. Om maaltijden te bereiden, heeft de keuken een kookplaat, een koffiezetapparaat en een magnetron. Verder zijn de volgende voorzieningen aanwezig: bordspellen en puzzels.