Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Edifício Xavier
Edifício Xavier har balkong, utsikt mot sjøen, sittehjørne, TV (flatskjerm), kjøkken med kjøleskap og oppvaskmaskin og felles bad med dusj og hårføner. En stekeovn, en mikrobølgeovn og kokeplater finnes også tilgjengelig, i tillegg til kaffemaskin og vannkoker.
Edifício Xavier ligger i Nazaré, 2 minutters gange fra Nazaré strand og 12 kilometer fra Alcobaça-klosteret. Du har tilgang til gratis WiFi over hele overnattingsstedet.
Castelo de Óbidos (borg) ligger 34 kilometer fra overnattingsstedet, mens Vår Frue av Fátima-basilikaen er 44 kilometer unna. Humberto Delgado lufthavn ligger 108 kilometer unna.
Rom og fasiliteter
Utvalget består av leiligheter, totalt 2 boenheter på mellom 40 og 60 m². Hver boenhet har 1 soverom. Det er plass til opptil 4 gjester i hver. Sengeoppsettet består av 1 dobbeltseng. Utsikten fra alle leilighetene omfatter havutsikt. I den største leiligheten er det 60 m² og plass til opptil 4 gjester.