Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Edificio Vital
Hver boenhet har et sittehjørne, TV (flatskjerm), et velutstyrt kjøkken og eget bad med gratis badeprodukter. Et kjøleskap, en stekeovn og mikrobølgeovn finnes også tilgjengelig, i tillegg til kaffemaskin og vannkoker.
Edificio Vital ligger i Miraflores i Lima, 15 minutters gange fra Larcomar og 6,7 kilometer fra Nasjonalmuseet.
San Martín-plassen ligger 9,2 kilometer fra Edificio Vital, mens Museet for inkvisisjonen og kongressen er 10 kilometer unna. Jorge Chavez internasjonale lufthavn ligger 17 kilometer unna overnattingsstedet.
Rom og fasiliteter
Hos Edificio Vital finner du leiligheter, med totalt 5 boenheter. Hver boenhet har 1 soverom. Det er plass til opptil 2 gjester i hver. Sengeoppsettet består av 1 king-size-seng. På det egne badet i noen leiligheter finnes dusj. Kjøkkenutstyret i alle leilighetene omfatter kokeplate og kjøkkenutstyr.