1/10

Leilighet

Edificio Villa Milano

142 Rua Ipê Branco ap. 102, 88215-000 Bombinhas, BrasilVis kart

Leilighet 7 gjester Brasil
★ 9,3/109,3 Fantastisk 3 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Romalternativer For 7 personer
✓ 2020 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Familierom
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Grillutstyr
Heis
Røykfrie rom

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Edificio Villa Milano

Edificio Villa Milano tilbyr overnatting med grillutstyr og balkong i tillegg til utsikt over sjøen. Her bor du bare 5,4 kilometer unna Bombinhas-parken. Overnattingsstedet ligger 5 minutters gange fra Praia de Canto Grande Mar de Fora-stranden og har gratis WiFi, og privat parkering finnes på overnattingsstedet i tillegg til klimaanlegg.

Denne leiligheten består av 2 soverom, stue med TV (flatskjerm), kjøkken med spiseplass og 1 bad med dusj og vaskemaskin. På overnattingsstedet kan du leie håndklær og sengetøy mot et tillegg i prisen, slik at du slipper å ta med eget.

Itapema bussterminal ligger 22 kilometer fra Edificio Villa Milano, mens Sentrumsgater er 37 kilometer unna. Ministro Victor Konder internasjonale lufthavn ligger 52 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

I leiligheten er det 2 soverom fordelt på 130 m², med plass til opptil 7 gjester. Sengeoppsettet består av 2 enkeltsenger og 1 dobbeltseng. Det egne badet har dusj uten terskel. Fra leiligheten har du havutsikt. Utendørsfasilitetene i leiligheten omfatter uteplass, grill og utendørs spiseplass. Kjøkkenet har kokeplate, stekeovn og mikrobølgeovn.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Leilighet — 130 m²

  • 7 gjester
  • 2 soverom
  • 130 m²

Rom 1 - 1 dobbeltseng, Rom 2 - 2 enkeltsenger

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Flatskjerm-TV
  • Satellitt-TV
  • Balkong
  • Utsikt mot attraksjon
  • Opptil 7 gjester
  • Areal: 130 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

15:00–18:00

Utsjekking

10:00–10:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Skadedepositum

Overnattingsstedet kan kreve et skadedepositum på BRL 1500. Depositumet betales kontant. Depositumet kreves inn ved ankomst. Tilbakebetaling forventes ved utsjekking. Tilbakebetalingsmåte: kontant.

Viktig informasjon

Gi overnattingsstedet beskjed om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan bruke feltet for spesielle ønsker når du bestiller, eller kontaktopplysningene i bekreftelsen. Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet. Overnattingsstedet drives av en privat vert.

Parkering

Språk personalet snakker
portugisisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Edificio Villa Milano?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Stranden «Praia de Canto Grande Mar de Dentro» ligger 660 m fra overnattingsstedet i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 15 minutter.

  • Museet «Museu Comunitário Engenho do Sertão» ligger 3,3 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

  • Flyplassen «Aeroporto Internacional de Florianópolis Hercílio Luz» ligger 53,9 km unna målt i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Trapiche Elias Manoel da Silva brygge
    1,5 km
    omtrent 30 min til fots
  • Mirante do Morro do Macaco utsiktspunkt
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • Casa de Cultura Piana do Crivo teater
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • Mirante da Conceição utsiktspunkt
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • Trapiche João Cecílio dos Santos (Joca) brygge
    2,0 km
    omtrent 40 min til fots
  • Mirante Eco 360 utsiktspunkt
    2,6 km
  • Museu Eco 360 museum
    2,7 km
  • Museu Comunitário Engenho do Sertão museum
    3,3 km
  • Casa do Homem do Mar museum
    3,4 km
  • Parque Porto das Águas badeland
    8,8 km

Natur

  • Praia de Canto Grande Mar de Dentro strand
    660 m
    omtrent 15 min til fots
  • Praia de Canto Grande Mar de Fora strand
    1,0 km
    omtrent 20 min til fots
  • Praia do Mariscal strand
    1,2 km
    omtrent 25 min til fots
  • Praia de Morrinhos strand
    1,5 km
    omtrent 30 min til fots
  • Praia da Tainha strand
    3,2 km
  • Praia do Cardoso strand
    4,3 km
  • Praia da Lagoa strand
    4,8 km
  • Praia de Bombas strand
    5,4 km

Heiser og taubaner

  • Teleférico skiheis
    22,7 km

Flyplasser

  • Aeroporto Internacional de Navegantes Ministro Victor Konder flyplass
    37,4 km
  • Aeroporto Internacional de Florianópolis Hercílio Luz flyplass
    53,9 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Annet

  • Familierom
  • Klimaanlegg
  • Heis
  • Røykfrie rom
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Mat og drikke

  • Grillutstyr

Trygg mathåndtering

  • Alt av tallerkener, bestikk, glass og annet dekketøy desinfiseres

Aktiviteter

  • Strand

Sikkerhet

  • Sikkerhetskamera i fellesområdene
  • Sikkerhetskamera utenfor overnattingsstedet
  • Brannslukningsapparater

Rengjøring og desinfisering

  • Bruk av rengjøringsmidler som er effektive mot koronaviruset
  • Boenheten forsegles etter rengjøring
  • Gjestene kan takke nei til rengjøring av boenheten sin
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Sikkerhet

  • Hånddesinfeksjon i boenheten og i fellesområder
  • Delt materiell som utskrevne menyer, magasiner, penner og papir er blitt fjernet
  • De ansatte følger alle sikkerhetsregler fra lokale myndigheter

Fysisk avstand

  • Regler for fysisk avstand overholdes

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
9,3 / 10
Fantastisk 3 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.

Prissammenligning

Pris og lignende overnattingssteder

Sammenligning i kategorien «Leilighet» · Bombinhas.

2 personer · 1 natt

Sammenlignet med hele byen

Alle typer overnattingssteder

Dyrere enn 68.5% av de andre overnattingsstedene i byen.

Sammenlignet med samme type overnattingssted

Leilighet

Dyrere enn 68.7% av de andre overnattingsstedene av denne typen.

Lignende standard og pris

Veiledende priser for 2 personer og 1 natt. Tilbudsprisen avhenger av datoene for oppholdet.

Spørsmål og svar - Edificio Villa Milano
Hva er GPS-koordinatene til Edificio Villa Milano?

GPS-koordinatene til Edificio Villa Milano er -27.187457, -48.502574.

Hvor mye koster det å bestille et rom på Edificio Villa Milano?

Romprisene på Edificio Villa Milano starter fra 727,3 NOK.

Er det gratis internett på Edificio Villa Milano?

Ja. Edificio Villa Milano tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på Edificio Villa Milano?

Ja. Edificio Villa Milano tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Edificio Villa Milano?

Innsjekking på Edificio Villa Milano starter kl. 15:00, og utsjekking er mulig til 10:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Edificio Villa Milano?

Romalternativer på Edificio Villa Milano inkluderer: Leilighet.

Hvordan kan jeg kontakte Edificio Villa Milano?

Etter at du har bestilt på Edificio Villa Milano, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hva er den anslåtte gangtiden til Trapiche Elias Manoel da Silva?

Anslått gangtid til Trapiche Elias Manoel da Silva er omtrent 30 minutter, basert på en luftlinje på 1,5 km.

Hvor langt er det til Praia de Canto Grande Mar de Fora i luftlinje?

Avstanden til Praia de Canto Grande Mar de Fora er 1,0 km i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 20 minutter.

Utforsk Bombinhas

Finn flere overnattingssteder i Bombinhas

Utforsk overnattingssteder i Bombinhas etter type.

Se alle overnattingssteder i Bombinhas