1/10

Appartement

Edificio Torres del sol

Calle 13E Northeast APT 101, 090513 Guayaquil, EcuadorKaart bekijken

Appartement met 1 Slaapkamer 3 personen Ecuador
▦ 11 Kameropties Voor 3 personen
✓ 3939 Voorzieningen Voorzieningen en uitrusting
☏ 24/724/7 Gastenservice Wij helpen u graag
Binnenzwembad
Hot tub / jacuzzi
Gym
Familiekamers
Airconditioning
Privéparkeergelegenheid

Over de accommodatie

Je verblijf bij Edificio Torres del sol

Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een hot tub. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.

Edificio Torres del sol bevindt zich op 4,9 km van Iglesia San Francisco, en biedt accommodatie in Guayaquil met toegang tot een buitenzwembad, een terras, en een 24-uursreceptie. De accommodatie ligt op 5,5 km van Malecón 2000, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.

Het appartement biedt een hot tub.

Plaza del Sol ligt op 6 minuten lopen van Edificio Torres del sol, en Santa Ana Hill Lighthouse ligt 4,5 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven José Joaquín de Olmedo ligt op een paar minuten lopen van de accommodatie.

Kamers en voorzieningen

Edificio Torres del sol biedt een appartement van 49 m² met 1 slaapkamer, voor maximaal 3 personen. De bedindeling bestaat uit 1 tweepersoonsbed en 1 slaapbank. De eigen badkamer heeft een bad of douche. De buitenruimte omvat buitenmeubilair. Om maaltijden te bereiden, heeft de keuken een kookplaat, een magnetron en keukengerei. Verder zijn de volgende voorzieningen aanwezig: een zithoek.

Meer tonen Minder tonen

Kamers

Kameropties

Vergelijk de beschikbare kamers en kies de optie die het beste bij uw verblijf past.

Appartement met 1 Slaapkamer — 49 m²

  • 3 personen
  • 1 slaapkamer
  • 49 m²

Slaapkamer 1 - 1 tweepersoonsbed en 1 slaapbank

Hoogtepunten
  • Eigen badkamer
  • Airconditioning
  • Flatscreen-tv
  • Uitzicht op een bezienswaardigheid
  • Zithoek
  • Bovenverdiepingen bereikbaar per lift
  • Bereikbaar per lift
  • Voor maximaal 3 personen
  • Oppervlakte: 49 m²

Praktische informatie voor je verblijf

Inchecken

15:00–23:30

Uitchecken

Tot 11:00

Minimumleeftijd voor inchecken

18 jaar

Huisdieren

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Kinderen en extra bedden

De minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar. De accommodatie verwelkomt gasten vanaf 3 jaar.

Belangrijke informatie

Vrijgezellenfeesten en vergelijkbare feesten zijn niet toegestaan in deze accommodatie. Geef de accommodatie vooraf je verwachte aankomsttijd door. Dit kan via het veld voor speciale verzoeken bij het boeken of met de contactgegevens in je bevestiging.

Parkeren

Talen die het personeel spreekt
Engels Spaans

De omgeving

Wat ligt er in de buurt van “Edificio Torres del sol”?

Bezienswaardigheden, natuur en openbaar vervoer in de buurt van de accommodatie.

Een paar plekken in de buurt

  • Het busstation “Metrovia Aviación Naval Oeste” ligt op 500 m afstand, naar schatting 10 minuten lopen.

  • Het museum “Archivo Histórico del Guayas” ligt op 840 m afstand.

  • De luchthaven “Aeropuerto Internacional José Joaquín de Olmedo” ligt op een afstand van 680 m. Te voet duurt het ongeveer 15 minuten.

Bezienswaardigheden en andere plekken in de buurt

Bezienswaardigheden

  • Edificio Las Cámaras theater
    740 m
    ca. 15 min lopen
  • Archivo Histórico del Guayas museum
    840 m
    ca. 15 min lopen
  • Templo Guayaquil Ecuador Iglesia de Jesucristo De Los Santos De Los Últimos Días gebedsplaats
    1,6 km
    ca. 30 min lopen
  • Parque Histórico de Guayaquil dierentuin
    2,8 km
  • Safari Park pretpark
    3,2 km
  • Museo Presley Norton museum
    3,4 km
  • Museo Antropológico y de Arte Contemporáneo museum
    3,4 km
  • Columna de los Próceres del 9 de octubre gedenkplaats
    3,6 km
  • Parque Acuatico Municipal - Martha de roldos waterpark
    3,8 km
  • Parque Acuático Municipal - Sauces 6 waterpark
    4,0 km

Natuur

  • Cerro El Carmen bergtop
    2,6 km
  • Parque Histórico de Guayaquil park
    2,8 km
  • Muelle Escuela de Canotaje "Estero Salado" jachthaven
    3,2 km
  • Parque Centenario park
    3,6 km
  • Muelle "Estero Salado" jachthaven
    3,6 km
  • Parque La Victoria park
    4,0 km
  • Parque Seminario park
    4,2 km
  • Isla Santay beschermd natuurgebied
    8,1 km

Openbaar vervoer

  • Metrovia Aviación Naval Oeste busstation
    500 m
    ca. 10 min lopen
  • Metrovia Aviación Naval Este busstation
    590 m
    ca. 15 min lopen
  • Transportes Esmeraldas busstation
    1,2 km
    ca. 25 min lopen
  • Julián Coronel halte voor openbaar vervoer
    2,9 km

Liften en kabelbanen

  • Línea del Teleférico Guayaquil - Durán lift
    3,5 km

Luchthavens

  • Aeropuerto Internacional José Joaquín de Olmedo luchthaven
    680 m
    ca. 15 min lopen

Faciliteiten van de accommodatie

Volledige lijst van diensten en faciliteiten die bij de accommodatie beschikbaar zijn.

Zwembad en wellness

  • Binnenzwembad
  • Binnenzwembad (hele jaar)
  • Binnenzwembad (seizoensgebonden)
  • Buitenzwembad
  • Buitenzwembad (hele jaar)
  • Buitenzwembad (seizoensgebonden)
  • Zwembad
  • Hot tub / jacuzzi
  • Gym
  • Fitness
  • Zwembadzeil
  • Zwembad op het dakterras
  • Ondiep gedeelte
  • Solarium

Overige

  • Familiekamers
  • Airconditioning
  • Lift
  • Rookvrije kamers
  • Toegang met sleutels
  • Toegang met keycard
  • Niet-roken in gehele accommodatie

Parkeren

  • Privéparkeergelegenheid

Diensten receptie

  • 24-uursreceptie
  • Factuur wordt verstrekt

Gemeenschappelijke ruimtes

  • Zonneterras
  • Terras

Veiligheid

  • 24-uursbewaking
  • Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes
  • Camerabewaking buiten

Veiligheid rondom eten & drinken

  • Alle borden, glazen, bestek en andere tafelbenodigdheden worden ontsmet

Activiteiten

  • Biljart

Afstandsmaatregelen

  • Cashloos betalen mogelijk

Schoonmaken & ontsmetten

  • Gebruik van chemische reinigingsmiddelen tegen het coronavirus
  • Gastenverblijf wordt tussen elk verblijf gedesinfecteerd
  • Gastenverblijf wordt na schoonmaak afgesloten voor gebruik
  • Beddengoed, handdoeken en wasgoed gewassen volgens de richtlijnen van de lokale autoriteiten

Veiligheidsmaatregelen

  • Geen gedeelde schrijfwaren zoals geprinte menu's, tijdschriften, pennen en papier
  • Personeel volgt alle veiligheidsprotocollen van de lokale autoriteiten

Schoonmaakdiensten

  • Broekpers

Beoordeling

Wat gasten hier waarderen

Beoordelingen verschijnen zodra ze beschikbaar zijn

Lees alle beoordelingen
Betrouwbare gastfeedback Onafhankelijke beoordelingslinks helpen gasten echte verblijfservaringen te vergelijken voordat ze boeken.
Deel je ervaring Je beoordeling helpt toekomstige reizigers met meer vertrouwen de juiste plek te kiezen.
Vragen en antwoorden - Edificio Torres del sol
Wat zijn de GPS-coördinaten van Edificio Torres del sol?

De GPS-coördinaten van Edificio Torres del sol zijn -2.157624, -79.890454.

Is er gratis internet bij Edificio Torres del sol?

Ja. Edificio Torres del sol biedt gasten gratis internet.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Edificio Torres del sol?

Inchecken bij Edificio Torres del sol kan vanaf 15:00 en uitchecken kan tot 11:00.

Welke kamertypes kan ik boeken bij Edificio Torres del sol?

Kameropties bij Edificio Torres del sol zijn onder andere: Appartement met 1 Slaapkamer.

Hoe kan ik contact opnemen met Edificio Torres del sol?

Na je reservering bij Edificio Torres del sol worden de contactgegevens van de host gedeeld zodat je rechtstreeks contact kunt opnemen met de accommodatie.

Wat is de afstand tot “Columna de los Próceres del 9 de octubre”?

“Columna de los Próceres del 9 de octubre” ligt op een afstand van 3,6 km.

Ontdek Guayaquil

Vind meer accommodaties in Guayaquil

Ontdek accommodaties in Guayaquil per type verblijf.

Bekijk alle accommodaties in Guayaquil