1/10

Leilighet

Edificio Time Apto 625

Rua Durval Guimarães Edifício Time, 57035-060 Maceió, BrasilVis kart

Leilighet 3 gjester Brasil
★ 9,5/109,5 Eksepsjonelt 110 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Romalternativer For 3 personer
✓ 88 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Basseng
Boblebad/badestamp/jacuzzi
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Hage
Terrasse

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Edificio Time Apto 625

Edificio Time Apto 625 har en badstue.

Edificio Time Apto 625 har en terrasse og en bar, og ligger i Maceió, 18 minutters gange fra Pajuçara-stranden, 2 kilometer fra Jatiuca-stranden og 16 minutters gange fra Pajuçara-sjøen. Overnattingsstedet ligger 14 minutters gange fra Praia de Ponta Verde-stranden og har en hage og gratis privat parkering.

Denne leiligheten med 1 soverom har TV (flatskjerm), klimaanlegg og stue. Overnattingsstedet har kjøkken.

Maceio bussterminal ligger 5,2 kilometer fra overnattingsstedet, mens Ruth Cardoso kultursenter er 2,7 kilometer unna. Maceio/Zumbi dos Palmares internasjonale lufthavn ligger 26 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

I leiligheten er det 32 m² og plass til opptil 3 gjester. Planløsningen omfatter 1 soverom. Tilgjengelig utstyr omfatter flatskjerm-TV.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Leilighet — 32 m²

  • 3 gjester
  • 1 soverom
  • 32 m²
Høydepunkter
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • Kjøkkenkrok
  • Kjøkken
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 32 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

12:00–12:00

Utsjekking

12:00–12:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Overnattingsstedet drives av en privat vert.

Parkering

Språk personalet snakker
portugisisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Edificio Time Apto 625?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Stranden «Praia da Ponta Verde» ligger 300 m unna målt i luftlinje. Anslått gangtid er omtrent 10 minutter.

  • Severdigheten «Farol de Ponta Verde» ligger 1,3 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

  • T-banestasjonen «Jaraguá» ligger 2,2 km unna målt i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 40 minutter.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Centro Cultural Arte Pajuçara teater
    930 m
    omtrent 20 min til fots
  • Farol de Ponta Verde severdighet
    1,3 km
    omtrent 25 min til fots
  • Memorial Teotônio Vilela museum
    1,6 km
    omtrent 30 min til fots
  • Estádio Severiano Gomes Filho stadion
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • Arquivo Público de Alagoas museum
    2,3 km
    omtrent 45 min til fots
  • Museu Pierre Chalita museum
    2,3 km
    omtrent 45 min til fots
  • MISA - Museu da Imagem e do Som museum
    2,5 km
    omtrent 45 min til fots
  • Museu da Tecnologia museum
    2,6 km
  • Asfal badeland
    5,1 km
  • Parque De Exposição De Animais De Maceió - José da Silva Nogueria dyrehage
    5,4 km

Natur

  • Praia da Ponta Verde strand
    300 m
    omtrent 10 min til fots
  • Praia da Ponta Verde strand
    330 m
    omtrent 10 min til fots
  • Faixa de Gaza strand
    340 m
    omtrent 10 min til fots
  • Praia da Pajuçara strand
    540 m
    omtrent 10 min til fots
  • Praia da Ponta Verde strand
    640 m
    omtrent 15 min til fots
  • Praia de Ponta Verde strand
    690 m
    omtrent 15 min til fots
  • Praia de Ponta Verde strand
    690 m
    omtrent 15 min til fots
  • Praia de Jatiúca strand
    780 m
    omtrent 15 min til fots

Kollektivtransport

  • Jaraguá T-banestasjon
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots

Flyplasser

  • Aeroporto Internacional de Maceió - Zumbi dos Palmares flyplass
    19,5 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Basseng og velvære

  • Basseng
  • Boblebad/badestamp/jacuzzi
  • Badstue

Annet

  • Klimaanlegg

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Fellesområder

  • Hage
  • Terrasse

Mat og drikke

  • Bar

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
9,5 / 10
Eksepsjonelt 110 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.

Prissammenligning

Pris og lignende overnattingssteder

Sammenligning i kategorien «Leilighet» · Maceió.

2 personer · 1 natt

Sammenlignet med hele byen

Alle typer overnattingssteder

Billigere enn 70.9% av de andre overnattingsstedene i byen.

Sammenlignet med samme type overnattingssted

Leilighet

Billigere enn 76.1% av de andre overnattingsstedene av denne typen.

Lignende standard og pris

Veiledende priser for 2 personer og 1 natt. Tilbudsprisen avhenger av datoene for oppholdet.

Spørsmål og svar - Edificio Time Apto 625
Hva er GPS-koordinatene til Edificio Time Apto 625?

GPS-koordinatene til Edificio Time Apto 625 er -9.661422, -35.703.

Hvor mye koster det å bestille et rom på Edificio Time Apto 625?

Romprisene på Edificio Time Apto 625 starter fra 301,9 NOK.

Er det gratis parkering på Edificio Time Apto 625?

Ja. Edificio Time Apto 625 tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Edificio Time Apto 625?

Innsjekking på Edificio Time Apto 625 starter kl. 12:00, og utsjekking er mulig til 12:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Edificio Time Apto 625?

Romalternativer på Edificio Time Apto 625 inkluderer: Leilighet.

Hvordan kan jeg kontakte Edificio Time Apto 625?

Etter at du har bestilt på Edificio Time Apto 625, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Finnes det et stadion i nærheten?

Ja. Estádio Severiano Gomes Filho ligger 1,8 km unna i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 35 minutter.

Hvor langt er det til Praia de Jatiúca i luftlinje?

Avstanden til Praia de Jatiúca er 780 m i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 15 minutter.

Utforsk Maceió

Finn flere overnattingssteder i Maceió

Utforsk overnattingssteder i Maceió etter type.

Se alle overnattingssteder i Maceió