Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Edificio Multi-Familiar
Edificio Multi-Familiar (Lima) tarjoaa asiakkailleen terassin. Majoituspaikasta on 5,9 km kohteeseen ”Las Nazarenas Church” ja 6,2 km kohteeseen ”San Martín Square”.
Majoituspaikka tarjoaa yksityistä pysäköintiä paikan päällä, ja Wi-Fi on käytettävissä maksutta koko majoituspaikassa.
Lentoasema ”Jorge Chavez International ” sijaitsee 7 km päässä majoituspaikasta.
Uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 13:00. Henkilökunta puhuu muun muassa englantia, espanjaa ja japania.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa.
Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa.
Huoneet ja varustelu
Edificio Multi-Familiar tarjoaa yhteensä 5 majoitusyksikköä, tyyppeinä huoneistot. Kaikissa huoneistoissa on tilaa yhteensä 60 m². Jokaisessa on 2 makuuhuonetta. Jokaisessa voi majoittua enintään 7 henkilöä. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina kaikissa huoneistoissa on terassi. Varustukseen kuuluu pesukone.