1/10

Διαμέρισμα

Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR

Carrera 9, 130002 Καρταχένα, ΚολομβίαΠροβολή χάρτη

Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων 7 άτομα Κολομβία
★ 10,0/1010,0 Εξαιρετικό 1 κριτικές Booking.com
▦ 11 Επιλογές δωματίου Για 7 άτομα
✓ 66 Παροχές Παροχές και εξοπλισμός
Πισίνα
Κλιματισμός
Επιτρέπονται κατοικίδια.
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ανελκυστήρας

Σχετικά με το κατάλυμα

Η διαμονή σας στο Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR

Το Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, κουζίνα με ψυγείο, πλυντήριο ρούχων, καθώς και 3 μπάνια. Το μπάνιο έχει υδρομασάζ.

Το Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR είναι σε Cartagena de Indias, σε απόσταση 7,6 χλμ από το σημείο ενδιαφέροντος Muros de Cartagena. Προσφέρει σαλόνι με τηλεόραση επίπεδης οθόνης.

Το κλιματιζόμενο κατάλυμα απέχει 700μ από Παραλία La Boquilla και οι επισκέπτες επωφελούνται από δωρεάν WiFi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης στις εγκαταστάσεις.

Το σημείο ενδιαφέροντος Convento de Santa Cruz de la Popa είναι 7,9 χλμ μακριά από το Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR, ενώ το σημείο ενδιαφέροντος Palacio de la Inquisicion είναι 8,4 χλμ μακριά. Το αεροδρόμιο Διεθνές Αεροδρόμιο Rafael Núñez είναι 8 χλμ μακριά από το κατάλυμα.

Δωμάτια και παροχές

Η επιφάνεια στο διαμέρισμα είναι 100 m², με 2 υπνοδωμάτια και χωρητικότητα έως 7 άτομα. Ο εξοπλισμός ύπνου περιλαμβάνει τα εξής: 3 μονά κρεβάτια και 2 διπλά κρεβάτια.

Στις παροχές για χαλάρωση στο διαμέρισμα ξεχωρίζουν τα εξής: ιδιωτική πισίνα και σάουνα. Στις εξωτερικές παροχές στο διαμέρισμα περιλαμβάνονται τα εξής: μπαλκόνι. Διατίθενται επίσης τα εξής: κλιματισμός. Στο διαμέρισμα διατίθενται τα εξής: στεγνωτήριο ρούχων.

Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων

Δωμάτια

Επιλογές δωματίου

Συγκρίνετε τα διαθέσιμα δωμάτια και επιλέξτε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στη διαμονή σας.

Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων — 100 m²

  • 7 άτομα
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 100 m²

Υπνοδωμάτιο 1 - 3 μονά κρεβάτια και 1 διπλό κρεβάτι, Υπνοδωμάτιο 2 - 1 διπλό κρεβάτι

Κύρια σημεία
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κλιματισμός
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Μπαλκόνι
  • Ψυγείο
  • Κουζίνα
  • Κοινόχρηστο μπάνιο
  • Έως 7 άτομα
  • Εμβαδόν: 100 m²

Χρήσιμες πληροφορίες για τη διαμονή

Check-in

15:00–22:00

Check-out

12:00–12:00

Ελάχιστη ηλικία για το check-in

18 ετών

Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια. Ενδέχεται να υπάρξουν πρόσθετες χρεώσεις.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 έτη. Τα παιδιά όλων των ηλικιών είναι ευπρόσδεκτα.

Εγγύηση ζημιών

Το κατάλυμα ενδέχεται να ζητήσει εγγύηση ζημιών ύψους COP 200000. Η εγγύηση εισπράττεται μέσω κάρτας πληρωμών.

Σημαντικές πληροφορίες

Δεν επιτρέπονται μπάτσελορ πάρτι και παρόμοιες εκδηλώσεις σε αυτό το κατάλυμα. Ενημερώστε το κατάλυμα εκ των προτέρων για την αναμενόμενη ώρα άφιξής σας. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το πεδίο ειδικών αιτημάτων κατά την κράτηση ή τα στοιχεία επικοινωνίας στην επιβεβαίωση.

Εμφάνιση περισσότερωνΕμφάνιση λιγότερων

Κατά το check-in απαιτούνται ταυτότητα με φωτογραφία και πιστωτική κάρτα. Τα ειδικά αιτήματα εξαρτώνται από τη διαθεσιμότητα και ενδέχεται να επιφέρουν πρόσθετες χρεώσεις. Απαιτείται πληρωμή μέσω τραπεζικού εμβάσματος πριν από την άφιξη. Το κατάλυμα θα στείλει οδηγίες πληρωμής μετά την κράτηση. Οι επισκέπτες κάτω των 18 ετών μπορούν να κάνουν check-in μόνο με γονέα ή νόμιμο κηδεμόνα.

Χώρος στάθμευσης

Γλώσσες που μιλά το προσωπικό
Αγγλικά Ισπανικά

Οδηγός της περιοχής

Τι υπάρχει κοντά στο Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR;

Δείτε αξιοθέατα, χώρους στη φύση και στάσεις συγκοινωνίας στην περιοχή.

Μερικά κοντινά σημεία

  • Το σημείο θέας «Observ. aves» απέχει 760 m, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

  • Η προστατευόμενη περιοχή «Mangle» απέχει 1,5 km από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή. Για τη διαδρομή με τα πόδια η εκτίμηση είναι 30 λεπτά.

  • Το αεροδρόμιο «Aeropuerto Internacional Rafael Núñez» απέχει 3,5 km, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

Αξιοθέατα και χρήσιμα σημεία

Αξιοθέατα

  • Observ. aves σημείο θέας
    760 m
    περίπου 15 λεπτά με τα πόδια
  • Casa de la Cultura θέατρο
    870 m
    περίπου 20 λεπτά με τα πόδια
  • Casa de la Cultura θέατρο
    900 m
    περίπου 20 λεπτά με τα πόδια
  • La cueva del manglar προβλήτα
    1,5 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Observ. aves σημείο θέας
    1,8 km
    περίπου 35 λεπτά με τα πόδια
  • Puerto los arriberos προβλήτα
    2,1 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • Observ. aves σημείο θέας
    2,2 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • Punto avistamiento de aves σημείο θέας
    2,8 km
  • Castillo San Felipe de Barajas αξιοθέατο
    6,9 km
  • Museo del Oro μουσείο
    7,8 km

Φύση

  • Playa Las Américas παραλία
    1,4 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Mangle προστατευόμενη περιοχή
    1,5 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Mangle προστατευόμενη περιοχή
    1,5 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Mangle προστατευόμενη περιοχή
    2,5 km
    περίπου 45 λεπτά με τα πόδια
  • Playas de Crespo παραλία
    2,6 km
  • Playas de Crespo παραλία
    3,7 km
  • Isla Pelo de Zorra προστατευόμενη περιοχή
    3,8 km
  • Playa de Oro παραλία
    4,3 km

Δημόσιες συγκοινωνίες

  • Bus Stop Para Llegar a Aeropuerto σταθμός λεωφορείων
    2,7 km

Αεροδρόμια

  • Aeropuerto Internacional Rafael Núñez αεροδρόμιο
    3,5 km
  • Aeródromo Los Campanos αεροδρόμιο
    68,4 km

Παροχές καταλύματος

Πλήρης λίστα υπηρεσιών και παροχών που διατίθενται στο κατάλυμα.

Πισίνα και εγκαταστάσεις ευεξίας

  • Πισίνα

Διάφορα

  • Κλιματισμός
  • Ανελκυστήρας
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

Κατοικίδια

  • Επιτρέπονται κατοικίδια. Ενδέχεται να υπάρξουν πρόσθετες χρεώσεις.

Χώρος στάθμευσης

  • Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος

Κριτική

Τι εκτιμούν οι επισκέπτες εδώ

Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.

Διαβάστε όλες τις κριτικές
10,0 / 10
Εξαιρετικό 1 κριτικές Booking.com
Κριτική Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Προσθήκη κριτικής Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Ερωτήσεις και απαντήσεις - Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR
Ποιες είναι οι συντεταγμένες GPS του Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR;

Οι συντεταγμένες GPS του Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR είναι 10.469243, -75.497485.

Ποιες είναι οι ώρες check-in και check-out στο Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR;

Το check-in στο Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR ξεκινά στις 15:00 και το check-out είναι έως τις 12:00.

Τι τύπους δωματίων μπορώ να κάνω κράτηση στο Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR;

Οι επιλογές δωματίων στο Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR περιλαμβάνουν: Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων.

Μπορώ να φέρω κατοικίδιο στο Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR;

Επιτρέπονται κατοικίδια. Ενδέχεται να υπάρξουν πρόσθετες χρεώσεις.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR;

Μετά την κράτηση στο Edificio Morros 3, Beachfront & 2 Bedrooms by Inmobiliaria MFR, κοινοποιούνται τα στοιχεία επικοινωνίας του οικοδεσπότη ώστε να επικοινωνήσετε απευθείας με το κατάλυμα.

Πόσο απέχει το σημείο «Castillo San Felipe de Barajas» σε ευθεία γραμμή;

Η απόσταση μέχρι το σημείο «Castillo San Felipe de Barajas» είναι 6,9 km σε ευθεία γραμμή.

Υπάρχει κοντά σταθμός λεωφορείων;

Ναι. Bus Stop Para Llegar a Aeropuerto απέχει 2,7 km σε ευθεία γραμμή.

Γνωρίστε τον προορισμό Καρταχένα

Βρείτε περισσότερα καταλύματα στον προορισμό Καρταχένα

Δείτε τα καταλύματα στον προορισμό Καρταχένα ανά τύπο καταλύματος.

Δείτε όλα τα καταλύματα στον προορισμό Καρταχένα