Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Edificio Flats del sol
Edificio Flats del sol (Asunción) tarjoaa huoneistoja, ja asiakkaiden käytettävissä on uima-allas ja sauna. ”Asuncion Casino” sijaitsee 3 km päässä majoituspaikasta.
Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Majoituspaikka tarjoaa ilmastoinnin ja maksuttoman Wi-Fi-yhteyden koko majoituspaikassa. Asiakkailla on käytettävissään terassi, ja tarjolla on myös puutarha.
Lentoasema ”Silvio Pettirossi International ” sijaitsee 8 km päässä majoituspaikasta.
Majoituksesta voi saada laskun.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia.
Huoneet ja varustelu
Kohteessa Edificio Flats del sol on yhteensä 12 majoitusyksikköä, ja valikoimaan kuuluvat huoneistot, joiden pinta-alat ovat 45 ja 90 m²:n välillä. Makuuhuoneiden määrä vaihtelee 1 ja 2 välillä. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 3 ja 6 henkilön välillä. Huoneistossa, jonka pinta-ala on 56 m², vuoteina on 1 vuodesohva ja 1 king size -vuode.
Kaikissa huoneistoissa rentoutumiseen on tarjolla oma uima-allas. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina kaikissa huoneistoissa on parveke.