1/10

Apartament

Edificio Aurora

República de Chile 34, 06010 Meksyk, MeksykZobacz mapę

Apartament z 2 sypialniami 4 osoby Meksyk
★ 8,0/108,0 Bardzo dobry 198 opinii Booking.com
▦ 33 Opcje pokoju Dla 4 osób
✓ 1111 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
Zwierzęta są akceptowane.
Możliwość wystawienia faktury
pokoje przeznaczone dla osób niepalących

O obiekcie

Twój pobyt w Edificio Aurora

Na miejscu zapewniono kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także telewizor z płaskim ekranem oraz prywatną łazienkę z prysznicem.

Obiekt Edificio Aurora położony jest w centrum miejscowości Meksyk i oferuje bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Palacio de Correos – 700 m, Katedra Metropolitalna w Meksyku – 800 m.

W pobliżu obiektu Edificio Aurora znajdują się liczne atrakcje, takie jak Budynki ceremonialne w Tenochtitlan, Pałac Narodowy w Meksyku i Plac Konstytucji (Zócalo). Lotnisko Lotnisko Benita Juáreza w Meksyku znajduje się 8 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Do wyboru jest łącznie 7 apartamentów z dwiema sypialniami. Wszystkie mieszczą do 4 osób. Powierzchnia apartamentów wynosi od 60 do 70 m². Kuchnie są wyposażone w płytę kuchenną i kuchenkę mikrofalową, a posiłki można zjeść przy stole jadalnym. W apartamentach znajduje się sofa. Apartamenty mają osobne wejścia.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Apartament z 2 sypialniami — 60 m²

  • 4 osoby
  • 2 sypialnie
  • 60 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko typu king-size, Sypialnia 2 - 1 łóżko typu super king-size

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • TV
  • prysznic
  • gniazdko przy łóżku
  • lodówka
  • kuchenka mikrofalowa
  • kuchnia
  • Maksymalnie 4 osoby
  • 60 m² powierzchni

Apartament — 60 m²

  • 4 osoby
  • 2 sypialnie
  • 60 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko typu super king-size, Sypialnia 2 - 1 łóżko typu super king-size

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • TV
  • prysznic
  • gniazdko przy łóżku
  • lodówka
  • kuchenka mikrofalowa
  • kuchnia
  • Maksymalnie 4 osoby
  • 60 m² powierzchni

Apartament typu Superior z 2 sypialniami — 70 m²

  • 4 osoby
  • 2 sypialnie
  • 70 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko typu super king-size, Sypialnia 2 - 1 łóżko typu king-size

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • TV
  • prysznic
  • gniazdko przy łóżku
  • lodówka
  • kuchenka mikrofalowa
  • kuchnia
  • Maksymalnie 4 osoby
  • 70 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

15:00–00:00

Wymeldowanie

Do 11:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta są akceptowane. Nie jest pobierana opłata.

Parking

Obiekt nie podał informacji o parkingu.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Depozyt na wypadek szkód

Obiekt może wymagać depozytu na wypadek szkód w wysokości MXN 1500.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Można skorzystać z pola na życzenia specjalne podczas rezerwacji lub z danych kontaktowych podanych w potwierdzeniu.

Języki używane przez personel
angielski hiszpański

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Edificio Aurora”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Teatr „Foro a Poco No” znajduje się 180 m stąd. To około 5 minut pieszo.

  • Szczyt „Cerro Tepeyac” leży w odległości 5,9 km od obiektu.

  • Stacja metra „Allende” znajduje się w odległości 290 m, a dojście zajmuje około 10 minut.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Foro a Poco No teatr
    180 m
    około 5 min pieszo
  • Palacio de la Escuela de Medicina muzeum
    290 m
    około 5 min pieszo
  • Museo Interactivo de Economía muzeum
    390 m
    około 10 min pieszo
  • Museo de la Caricatura muzeum
    410 m
    około 10 min pieszo
  • Museo del Tequila y el Mezcal muzeum
    510 m
    około 10 min pieszo
  • Museo Numismático Nacional muzeum
    610 m
    około 15 min pieszo
  • Palacio de la Autonomía muzeum
    670 m
    około 15 min pieszo
  • Palacio Nacional zamek
    760 m
    około 15 min pieszo
  • Antigua Academia de San Carlos muzeum
    940 m
    około 20 min pieszo
  • Museo Memoria y Tolerancia muzeum
    1,0 km
    około 20 min pieszo

Przyroda

  • Alameda Central park
    890 m
    około 20 min pieszo
  • Plaza de la Solidaridad park
    1,2 km
    około 25 min pieszo
  • Parque Guadalupe Victoria park
    1,9 km
    około 35 min pieszo
  • Plaza Río de Janeiro park
    3,2 km
  • Parque España park
    4,5 km
  • Peñón de los baños szczyt
    5,6 km
  • Cerro Tepeyac szczyt
    5,9 km
  • Vivero de flores hermosas bahia obszar chroniony
    6,1 km

Transport publiczny

  • Allende stacja metra
    290 m
    około 10 min pieszo
  • Bellas Artes stacja metra
    540 m
    około 10 min pieszo
  • Zócalo/Tenochtitlan stacja metra
    700 m
    około 15 min pieszo
  • Lagunilla stacja metra
    730 m
    około 15 min pieszo

Wyciągi i koleje linowe

  • Cablebús Linea 1 wyciąg
    8,3 km
  • Cablebús Línea 3 wyciąg
    9,2 km
  • Mexicable Línea 3 wyciąg
    11,6 km
  • Cablebús Linea 2 wyciąg
    15,6 km

Lotniska

  • Aeropuerto Internacional de la Ciudad de México lotnisko
    6,8 km
  • Aeropuerto Internacional Felipe Ángeles lotnisko
    36,2 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Nie jest pobierana opłata.

Usługi recepcji

  • Możliwość wystawienia faktury

Pozostałe udogodnienia

  • pokoje przeznaczone dla osób niepalących
  • dostęp za pomocą klucza
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Czystość i dezynfekcja

  • Używane są środki czyszczące skuteczne przeciwko koronawirusowi
  • Pokoje są dezynfekowane między pobytami
  • Można zrezygnować ze sprzątania podczas pobytu
  • Obiekt sprząta firma zewnętrzna

Dystans społeczny

  • Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie

Bezpieczeństwo

  • gaśnice

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
8,0 / 10
Bardzo dobry 198 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Edificio Aurora
Jakie są współrzędne GPS obiektu Edificio Aurora?

Współrzędne GPS obiektu Edificio Aurora to 19.437849, -99.1358.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Edificio Aurora?

Zameldowanie w obiekcie Edificio Aurora rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 11:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Edificio Aurora?

W obiekcie Edificio Aurora dostępne są następujące rodzaje pokoi: Apartament z 2 sypialniami, Apartament, Apartament typu Superior z 2 sypialniami.

Czy do obiektu Edificio Aurora można zabrać zwierzę?

Zwierzęta są akceptowane. Nie jest pobierana opłata.

Jak skontaktować się z obiektem Edificio Aurora?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Edificio Aurora otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Ile czasu zajmuje dojście do muzeum?

„Palacio de la Escuela de Medicina” znajduje się w odległości 290 m. Na dojście warto przeznaczyć około 5 minut.

W jakiej odległości znajduje się „Peñón de los baños”?

„Peñón de los baños” znajduje się w odległości 5,6 km.

Noclegi w: Meksyk

Więcej noclegów w miejscowości Meksyk

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Meksyk