Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Edificio Amatista
Edificio Amatista (Calpe) sijaitsee rannan äärellä. Majoituspaikka tarjoaa ulkouima-altaan, ja allas on avoinna kausiluonteisesti.
Majoituspaikassa on ilmastointi. Asiakkaiden käytettävissä on terassi. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla hissi.
Majoituspaikka voi antaa laskun oleskelusta. Sisäänkirjautumisen yhteydessä on esitettävä kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Majoituspaikka on savuton.
Lentoasema ”Elche Miguel Hernández ” sijaitsee 80 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Kohteessa Edificio Amatista on yhteensä 3 majoitusyksikköä, ja valikoimaan kuuluvat huoneistot, joiden pinta-alat ovat 50 ja 70 m²:n välillä. Pohjaratkaisuissa on makuuhuoneita vähintään 1 ja enintään 2. Valittavana on majoitusta eri seurueille, sillä enimmäishenkilömäärä on 3 ja 5 välillä. Nukkumapaikkoina pinta-alaltaan suurimmassa huoneistossa on 2 yhden hengen vuodetta ja 1 parivuode.
Omassa kylpyhuoneessa kaikissa huoneistoissa on kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja. Näkymiin kaikissa huoneistoissa kuuluu merinäköala.