1/10

Leilighet

Duplex hyper centre - 100% équipé

11 Place du Vieux Marché, 76000 Rouen, FrankrikeVis kart

Leilighet over 2 plan 4 gjester Frankrike
★ 9,0/109,0 Fantastisk 28 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Romalternativer For 4 personer
✓ 1111 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Familierom
Tilbyr spesifisert kvittering
Varmeanlegg
Røykfrie rom

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Duplex hyper centre - 100% équipé

Duplex hyper centre - 100% équipé ligger i sentrum avRouen, bare 7 minutters gange unna Katedralen i Rouen og 1,1 kilometer unna Rive Droite jernbanestasjon, og tilbyr overnatting med utsikt over byen og gratis WiFi. Overnattingsstedet ligger 4,5 kilometer fra Hotel de ville de Soteville Station, Rouen og 5,3 kilometer fra 14-juillet Tramway Station, Rouen.

Denne leiligheten består av 2 soverom, stue med TV (flatskjerm), kjøkken med spiseplass og 2 bad med dusj og vaskemaskin. Håndklær og sengetøy finnes tilgjengelig i leiligheten.

Rouen Kindarena sportshall ligger 2,9 kilometer fra Duplex hyper centre - 100% équipé, mens Voltaire Station, Rouen er 3,5 kilometer unna. Beauvais–Tillé lufthavn ligger 85 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

På 100 m² har leiligheten 2 soverom. Det er plass til opptil 4 gjester. Sengeoppsettet består av 1 dobbeltseng og 1 king-size-seng. Det egne badet har badekar og hårføner. Kjøkkenet har oppvaskmaskin, kokeplate og kaffemaskin. Utsikten fra leiligheten omfatter byutsikt.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Leilighet over 2 plan — 100 m²

  • 4 gjester
  • 2 soverom
  • 100 m²

Rom 1 - 1 dobbeltseng, Rom 2 - 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Varmeapparat
  • Flatskjerm-TV
  • Satellitt-TV
  • Utsikt over byen
  • Utsikt mot attraksjon
  • Sittehjørne
  • Opptil 4 gjester
  • Areal: 100 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

16:00–20:00

Utsjekking

08:00–10:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Parkering

Overnattingsstedet har ikke oppgitt parkeringsinformasjon.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Skadedepositum

Overnattingsstedet kan kreve et skadedepositum på EUR 250.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet. Gi overnattingsstedet beskjed om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan bruke feltet for spesielle ønsker når du bestiller, eller kontaktopplysningene i bekreftelsen. Overnattingsstedet drives av en privat vert.

Språk personalet snakker
engelsk fransk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Duplex hyper centre - 100% équipé?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Gudshuset «Église Sainte-Jeanne-d'Arc» er nærmest av stedene som vises her, med 30 m i luftlinje.

  • Småbåthavnen «Port de plaisance» ligger 2,5 km fra overnattingsstedet i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 45 minutter.

  • Jernbanestasjonen «Rouen Rive-Droite» ligger 850 m unna i luftlinje, med en anslått gangtid på omtrent 15 minutter.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Église Sainte-Jeanne-d'Arc gudshus
    30 m
    omtrent 5 min til fots
  • Maison natale Pierre Corneille museum
    120 m
    omtrent 5 min til fots
  • Ancien hôtel de ville borg
    270 m
    omtrent 5 min til fots
  • Musée des Beaux-Arts museum
    490 m
    omtrent 10 min til fots
  • Musée de la Céramique museum
    500 m
    omtrent 10 min til fots
  • Hôtel particulier borg
    520 m
    omtrent 10 min til fots
  • Musée Le Secq des Tournelles museum
    540 m
    omtrent 10 min til fots
  • Musée Flaubert - Histoire de la Médecine museum
    560 m
    omtrent 10 min til fots
  • Historial Jeanne d'Arc museum
    600 m
    omtrent 15 min til fots
  • Tour Jeanne d'Arc borg
    610 m
    omtrent 15 min til fots

Natur

  • Square André-Maurois park
    980 m
    omtrent 20 min til fots
  • Rouen småbåthavn
    1,2 km
    omtrent 25 min til fots
  • Parc Grammont park
    1,9 km
    omtrent 35 min til fots
  • Port de plaisance småbåthavn
    2,5 km
    omtrent 45 min til fots
  • Jardin des Plantes park
    2,5 km
    omtrent 45 min til fots
  • Réserve naturelle de la Côte de la Fontaine verneområde
    12,0 km
  • Réserve biologique dirigée des Falaises d'Orival verneområde
    14,5 km
  • Abbaye de Jumièges park
    19,5 km

Kollektivtransport

  • Rouen - Gare Routière busstasjon
    270 m
    omtrent 5 min til fots
  • Prommenade du Commandant Charcôt fergeterminal
    440 m
    omtrent 10 min til fots
  • Rouen Rive-Droite jernbanestasjon
    850 m
    omtrent 15 min til fots
  • Ponton Pasteur fergeterminal
    940 m
    omtrent 20 min til fots

Heiser og taubaner

  • Téléski nautique de Léry-Poses skiheis
    18,2 km

Flyplasser

  • Aéroport de Rouen Vallée de Seine flyplass
    9,2 km
  • Aéroport Le Havre-Octeville flyplass
    72,9 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Annet

  • Familierom
  • Varmeanlegg
  • Røykfrie rom
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet
  • Lydisolerte rom

Resepsjonstjenester

  • Tilbyr spesifisert kvittering

Fysisk avstand

  • Mulighet for kontantløs betaling

Rengjøring og desinfisering

  • Bruk av rengjøringsmidler som er effektive mot koronaviruset
  • Overnattingsstedet rengjøres av profesjonelle renholdsfirmaer
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Sikkerhet

  • Røykvarslere

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
9,0 / 10
Fantastisk 28 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Duplex hyper centre - 100% équipé
Hva er GPS-koordinatene til Duplex hyper centre - 100% équipé?

GPS-koordinatene til Duplex hyper centre - 100% équipé er 49.442656, 1.088277.

Er det gratis internett på Duplex hyper centre - 100% équipé?

Ja. Duplex hyper centre - 100% équipé tilbyr gratis internett til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Duplex hyper centre - 100% équipé?

Innsjekking på Duplex hyper centre - 100% équipé starter kl. 16:00, og utsjekking er mulig til 10:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Duplex hyper centre - 100% équipé?

Romalternativer på Duplex hyper centre - 100% équipé inkluderer: Leilighet over 2 plan.

Hvordan kan jeg kontakte Duplex hyper centre - 100% équipé?

Etter at du har bestilt på Duplex hyper centre - 100% équipé, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor langt er det til Réserve naturelle de la Côte de la Fontaine i luftlinje?

Avstanden til Réserve naturelle de la Côte de la Fontaine er 12,0 km i luftlinje.

Hva er den anslåtte gangtiden til Rouen - Gare Routière?

Anslått gangtid til Rouen - Gare Routière er omtrent 5 minutter, basert på en luftlinje på 270 m.

Utforsk Rouen

Finn flere overnattingssteder i Rouen

Utforsk overnattingssteder i Rouen etter type.

Se alle overnattingssteder i Rouen