Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Duplex in Siwar with pool 2min from Le Royal Hotel
Duplex in Siwar with pool 2min from Le Royal Hotel (Zūq Mīkhāʼīl) on chalet, jonka asiakkailla on käytettävissään sisäuima-allas, ja allas on avoinna ympäri vuoden. Ranta ”Rimal Beach” sijaitsee 2,5 km päässä majoituspaikasta.
Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Asiakkaiden käytettävissä on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Majoituspaikasta on 7,2 km kohteeseen ”Casino du Liban” ja 8,5 km kohteeseen ”Our Lady of Lebanon”. Lentoasema ”Beirut-Rafic Hariri International ” sijaitsee 26 km päässä majoituspaikasta.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 13:00 alkaen ja ulos viimeistään klo 11:00.
Lemmikkieläimet ovat sallittuja (mahdollinen lisämaksu), ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.
Huoneet ja varustelu
Alppimajassa kohteessa Duplex in Siwar with pool 2min from Le Royal Hotel voi majoittua enintään 5 henkilöä, ja pinta-alaa on 65 m². Makuuhuoneita on 1.
Alppimajassa kylpyhuoneen mukavuuksiin kuuluu kynnyksetön suihku ja hiustenkuivaaja. Alppimajassa voi nauttia seuraavista näkymistä: vuoristonäkymä, merinäköala ja kaupunkinäkymä. Alppimajassa ulkotilojen varustukseen kuuluu ulkokalusteet. Keittiövarustukseen alppimajassa kuuluu keittotaso, kahvinkeitin ja uuni.