Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på DoubleTree by Hilton Fort Lee/George Washington Bridge
DoubleTree by Hilton Fort Lee/George Washington Bridge er et hotell med en restaurant og en bar. Gjestene har et treningssenter til rådighet under oppholdet.
Det finnes gratis privat parkering på stedet. På stedet finnes klimaanlegg. Overnattingsstedet tilbyr møte- og selskapslokaler, kjemisk rens, parkering for personer med nedsatt funksjonsevne og en heis.
Gjestene kan få frokost servert på rommet. Her finnes tilgang for rullestolbrukere.
Innenfor en radius på 3 km fra overnattingsstedet ligger det en golfbane.
Gjestene kan benytte gratis transporttjeneste.
Rom og fasiliteter
Hos DoubleTree by Hilton Fort Lee/George Washington Bridge er det totalt 240 boenheter fordelt på rom og suiter, med arealer fra 19 til 22 m². Hver boenhet har 1 soverom. Avhengig av boenheten er det plass til mellom 2 og 4 gjester. I dobbeltrommet «Dobbeltrom med badekar - Tilrettelagt for funksjonshemmede/røykfritt» består sengeoppsettet av 1 dobbeltseng.
Kjøkkenutstyret i alle rommene og i alle suitene omfatter kaffemaskin og kjøleskap. Her finnes oppvarming.