1/10

Apartament

dezza loft

50 Via Giuseppe Dezza, 20144 Milà, ItàliaVeure mapa

Apartament 1 Habitació 4 persones Itàlia
★ 8,6/108,6 Molt bé 96 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 4 persones
✓ 2828 Serveis Serveis i equipament
Restaurant
Aire condicionat
S’admeten animals de companyia.
Possibilitat de factura
Mobiliari exterior
Calefacció

Sobre l’allotjament

La teva estada a dezza loft

Dezza loft a Milà ofereix un restaurant i una cafeteria. «MUDEC» es troba a 1,1 km de l'allotjament, i «Monastero Maggiore» és a 1,7 km.

Els hostes tenen a la seva disposició aire condicionat i connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament. L'allotjament posa a disposició dels hostes un servei de guardaequipatges i un ascensor.

L'aeroport «Milan Linate » és a 10 km de l'allotjament.

L'allotjament pot emetre una factura de l'estada.

S'admeten animals de companyia sense cap cost addicional, i poden allotjar-s'hi infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

Amb una superfície de 45 m², l’apartament té 1 dormitori. La capacitat màxima és de 4 persones. Els dormitoris tenen 1 llit king-size. El bany és privat i té una dutxa, un bidet i un assecador de cabells. A l’exterior hi ha mobles d’exterior. La cuina inclou un rentaplats, una placa de cuina i un forn.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 1 Habitació — 45 m²

  • 4 persones
  • 1 dormitori
  • 45 m²

Habitació 1 - 1 llit king-size

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Vistes al jardí
  • Fins a 4 persones
  • Superfície: 45 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–23:30

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Aparcament

L’allotjament no ha facilitat informació sobre l’aparcament.

Infants i llits supletoris

Bressol (edat en anys: 0–2). El suplement és de EUR 20 per nit. L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. L’allotjament està gestionat per un particular.

Idiomes que parla el personal
anglès francès italià

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «dezza loft»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • L’estació de metro «Coni Zugna» es troba a 150 m.

  • El castell «Palazzo Borromeo» es troba a 1,5 km. Calcula uns 30 minuts caminant.

  • L’aeroport «Aeroporto di Milano-Linate» es troba a una distància de 8,7 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Chiesa di San Francesco d'Assisi al Fopponino lloc de culte
    410 m
    aprox. 10 min a peu
  • Museo Nazionale della Scienza e della Tecnologia museu
    680 m
    aprox. 15 min a peu
  • Mudec museu
    790 m
    aprox. 15 min a peu
  • Armani/Silos museu
    840 m
    aprox. 15 min a peu
  • Museo del Cenacolo Vinciano museu
    990 m
    aprox. 20 min a peu
  • Palazzo Cornaggia castell
    1,3 km
    aprox. 25 min a peu
  • Palazzo Litta castell
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu
  • Museo Diocesano di Milano museu
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Palazzo Borromeo castell
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Triennale Design Museum museu
    1,7 km
    aprox. 30 min a peu

Natura

  • Giardini Don Luigi Giussani parc
    270 m
    aprox. 5 min a peu
  • Giardino Vincenzo Muccioli parc
    510 m
    aprox. 10 min a peu
  • Giardino Bazzega e Padovani parc
    730 m
    aprox. 15 min a peu
  • Giardino Robert Baden-Powell parc
    1,2 km
    aprox. 25 min a peu
  • Giardini Guido Vergani parc
    1,3 km
    aprox. 25 min a peu
  • Parco delle Basiliche parc
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Orto Botanico di Brera jardí
    2,4 km
    aprox. 45 min a peu
  • Parco agricolo Sud Milano espai protegit
    6,2 km

Transport públic

  • Coni Zugna estació de metro
    150 m
    aprox. 5 min a peu
  • California estació de metro
    240 m
    aprox. 5 min a peu
  • Sant'Agostino estació de metro
    520 m
    aprox. 10 min a peu
  • Sant'Ambrogio estació de metro
    840 m
    aprox. 15 min a peu

Remuntadors i telefèrics

  • Wakeboard remuntador
    9,9 km
  • Wakeboard remuntador
    10,0 km

Aeroports

  • Aeroporto di Milano-Linate aeroport
    8,7 km
  • Aeroporto internazionale Milano Malpensa - Silvio Berlusconi aeroport
    39,0 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Menjar i begudes

  • Restaurant
  • Cafeteria a l'allotjament
  • Servei d'entrega de queviures

Altres

  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Ascensor
  • Habitacions per a no fumadors
  • Zona per a fumadors
  • Accés amb clau
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Animals de companyia

  • S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Serveis de recepció

  • Possibilitat de factura
  • Guardaequipatges
  • Registre d'entrada o sortida privat

Zones comunes

  • Mobiliari exterior

Seguretat

  • Seguretat les 24 hores

Neteja i desinfecció

  • Ús de productes de neteja efectius contra el coronavirus
  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada
  • Després de la neteja, es tanca l'allotjament o unitat fins que arriben els clients
  • La neteja de l'allotjament s'encarrega a empreses professionals de neteja
  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Mesures de seguretat

  • Farmaciola disponible
  • Desinfectant de mans a l'allotjament o unitat i altres zones necessàries
  • El personal segueix els protocols de seguretat indicats per les autoritats locals
  • L'allotjament ofereix termòmetres als clients

Distanciament físic

  • Compliment de les normes de distanciament físic

Activitats

  • Rutes de bars
  • Galeries d'art temporals

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
8,6 / 10
Molt bé 96 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - dezza loft
Quines són les coordenades GPS de dezza loft?

Les coordenades GPS de dezza loft són 45.458983, 9.163209.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a dezza loft?

L’entrada a dezza loft comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a dezza loft?

Les opcions d’habitació a dezza loft inclouen: Apartament 1 Habitació.

Puc portar una mascota a dezza loft?

S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Com puc contactar amb dezza loft?

Després de reservar a dezza loft, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quant es triga aproximadament a arribar a peu a «Chiesa di San Francesco d'Assisi al Fopponino»?

El trajecte a peu fins a «Chiesa di San Francesco d'Assisi al Fopponino» s’estima en 10 minuts. La distància en línia recta és de 410 m.

A quina distància es troba «Giardini Don Luigi Giussani»?

Fins a «Giardini Don Luigi Giussani» hi ha 270 m. Són uns 5 minuts a peu.

Descobreix Milà

Troba més allotjaments a Milà

Descobreix els allotjaments a Milà per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Milà