1/10

Aparthotel

Defne & Zevkim Hotel

Cildir Mah. Kemal Elgin Bulvari 164 Sok. No:4, 48700 Marmaris, TurquiaVeure mapa

Habitació Doble Estàndard - 2 Llits 2 persones Turquia
★ 7,9/107,9 Bé 233 opinions Booking.com
▦ 66 Opcions d'habitació Per a 2 persones
✓ 6060 Serveis Serveis i equipament
Piscina exterior
Trasllat a l'aeroport
Restaurant
Habitacions familiars
Aire condicionat
Aparcament a l'allotjament

Sobre l’allotjament

La teva estada a Defne & Zevkim Hotel

Defne & Zevkim Hotel a Marmaris és un aparthotel que posa a disposició dels hostes una piscina a l'aire lliure, i la piscina obre durant la temporada. Els hostes tenen a la seva disposició un restaurant, una cafeteria i un bar.

L'allotjament ofereix aparcament gratuït a l'establiment. Les instal·lacions i els serveis inclouen un servei de planxat i un servei de lloguer de cotxes. A més de una terrassa solàrium, l'allotjament ofereix un jardí.

L'allotjament posa a disposició dels hostes un servei de guardaequipatges, serveis de consergeria, un servei de bugaderia i connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament. Els hostes tenen a la seva disposició aire condicionat. Els hostes tenen a la seva disposició un bar d'aperitius.

Hi ha menús per a dietes especials a petició.

Habitacions i equipament

Defne & Zevkim Hotel disposa de 29 habitacions i estudis, amb superfícies d’entre 18 i 40 m². Segons l’allotjament triat, hi poden dormir de 2 a 4 persones. A l’habitació doble de 18 m², la distribució dels llits inclou 1 llit doble.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Habitació Doble Estàndard - 2 Llits — 20 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 20 m²

Habitació 1 - 2 llits individuals

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Balcó
  • Zona d'estar
  • Dutxa
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 20 m²

Habitació Familiar — 40 m²

  • 4 persones
  • 1 dormitori
  • 40 m²

Habitació 1 - 1 llit individual, 1 sofà llit i 1 llit king-size o 2 llits individuals, 1 sofà llit i 1 llit king-size

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Balcó
  • Zona d'estar
  • Dutxa
  • Fins a 4 persones
  • Superfície: 40 m²

Habitació Doble Estàndard — 18 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 18 m²

Habitació 1 - 1 llit doble

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Balcó
  • Vistes al jardí
  • Zona d'estar
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 18 m²

Estudi amb Sofà Llit — 20 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 20 m²

Habitació 1 - 2 llits individuals i 1 sofà llit

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Balcó
  • Zona d'estar
  • Dutxa
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 20 m²

Habitació Triple Estàndard — 20 m²

  • 3 persones
  • 1 dormitori
  • 20 m²

Habitació 1 - 3 llits individuals

Destacats
  • Bany privat
  • Fins a 3 persones
  • Superfície: 20 m²

Habitació Doble Deluxe (2 Adults + 1 Nen) — 25 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 25 m²

Habitació 1 - 1 llit doble i 1 sofà llit

Destacats
  • Bany privat
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 25 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 14:00

Sortida

Fins a les 12:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. L’allotjament admet hostes a partir de 5 anys.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès turc

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Defne & Zevkim Hotel»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • La platja «Halk Plajı» es troba a 550 m.

  • El museu «Marmaris Müzesi» es troba a 1,4 km de l’allotjament. El trajecte a peu dura aproximadament 25 minuts.

  • La terminal de ferris «Marmaris Ferry and Cruise Ship Port» es troba a 1,9 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Aquapark parc aquàtic
    670 m
    aprox. 15 min a peu
  • Marmaris Amfitiyatro teatre
    770 m
    aprox. 15 min a peu
  • Aquapark parc aquàtic
    1,1 km
    aprox. 20 min a peu
  • Marmaris Kültür ve Sanat Evi teatre
    1,1 km
    aprox. 20 min a peu
  • Yeni Cami lloc de culte
    1,3 km
    aprox. 25 min a peu
  • Marmaris Kalesi castell
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu
  • Marmaris Müzesi museu
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu
  • Güneş Lunapark parc d’atraccions
    1,9 km
    aprox. 35 min a peu
  • Дельфинарий zoològic
    2,9 km
  • Keçiada Feneri far
    5,5 km

Natura

  • Halk Plajı platja
    550 m
    aprox. 10 min a peu
  • Free public beach platja
    2,3 km
    aprox. 45 min a peu
  • Grand Yazıcı Club Turban Otel Plajı platja
    2,8 km
  • Plaj - Beach platja
    3,4 km
  • Uçurtma Plajı platja
    3,5 km
  • Pamucak Plajıı platja
    4,3 km
  • Nimara Magarasi cova
    5,2 km
  • Marmaris Millî Parkı espai protegit
    8,9 km

Transport públic

  • Ferry Administration Office, Ticket Sales terminal de ferris
    1,3 km
    aprox. 25 min a peu
  • Marmaris Ferry and Cruise Ship Port terminal de ferris
    1,9 km
    aprox. 35 min a peu
  • Marmaris-Rhodes terminal de ferris
    2,0 km
    aprox. 35 min a peu
  • Marmaris Otogarı estació d’autobusos
    2,4 km
    aprox. 45 min a peu

Aeroports

  • Dalaman Havalimanı aeroport
    49,4 km
  • Κρατικός Αερολιμένας Ρόδου "Διαγόρας" aeroport
    51,6 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Piscina exterior
  • Piscina exterior (temporada)
  • Piscina

Transport

  • Trasllat a l'aeroport
  • Servei de trasllat a l'aeroport (càrrec addicional)
  • Servei de trasllat
  • Servei de trasllat (càrrec addicional)
  • Lloguer de cotxes

Menjar i begudes

  • Restaurant
  • Bar
  • Cafeteria a l'allotjament
  • Snack-bar
  • Àpats per a nens
  • Fruita
  • Menús dietètics especials (a petició)
  • Vi / cava / xampany

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Habitacions per a no fumadors
  • Accés amb clau

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Serveis de recepció

  • Recepció 24 hores
  • Servei de consergeria
  • Canvi de divisa
  • Registre d'entrada o sortida exprés
  • Possibilitat de factura
  • Guardaequipatges

Zones comunes

  • Jardí
  • Terrassa per prendre el sol

Seguretat

  • Seguretat les 24 hores
  • Càmeres de seguretat a les zones comunes
  • Extintors
  • Caixa forta
  • Detectors de fum

Mesures de seguretat

  • Accés a professionals sanitaris
  • Hi ha mascaretes disponibles per als clients
  • Farmaciola disponible
  • Desinfectant de mans a l'allotjament o unitat i altres zones necessàries
  • Comprovació de l'estat de salut dels clients
  • Retirada de material compartit com ara cartes de restaurant, revistes, bolígrafs i paper
  • El personal segueix els protocols de seguretat indicats per les autoritats locals
  • L'allotjament ofereix termòmetres als clients

Seguretat d'aliments i begudes

  • S'han desinfectat tots els plats, coberts, gots i altres estris per a la taula
  • El menjar que s'envia s'envasa de manera segura
  • Es pot servir menjar a l'allotjament o unitat
  • Distanciament físic a les zones de menjador

Distanciament físic

  • Pagament sense efectiu disponible
  • Registre d'entrada i sortida sense contacte
  • Compliment de les normes de distanciament físic
  • Pantalles o barreres físiques entre el personal i els clients en zones indicades

Neteja i desinfecció

  • Ús de productes de neteja efectius contra el coronavirus
  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada
  • Després de la neteja, es tanca l'allotjament o unitat fins que arriben els clients
  • Els clients poden optar per cancel·lar els serveis de neteja de l'allotjament durant l'estada
  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Instal·lacions de negocis

  • Fax / fotocopiadora

Serveis de neteja

  • Servei de neteja diari
  • Rentatge en sec
  • Servei de planxa
  • Bugaderia

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
7,9 / 10
Bé 233 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.

Comparació de preus

Preu i allotjaments similars

Comparació dins de la categoria «Aparthotel» · Marmaris.

2 persones · 1 nit

En comparació amb tota la ciutat

Tots els tipus d’allotjament

Més barat que el 79.3% dels altres allotjaments de la ciutat.

En comparació amb el mateix tipus d’allotjament

Aparthotel

Entre els preus més baixos dels allotjaments comparats.

Categoria i preu similars

Preus orientatius per a 2 persones i 1 nit. El preu de l’oferta depèn de les dates de l’estada.

Preguntes i respostes - Defne & Zevkim Hotel
Quines són les coordenades GPS de Defne & Zevkim Hotel?

Les coordenades GPS de Defne & Zevkim Hotel són 36.848075, 28.258968.

Quant costa reservar una habitació a Defne & Zevkim Hotel?

Les tarifes de les habitacions a Defne & Zevkim Hotel comencen a 15 EUR.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Defne & Zevkim Hotel?

L’entrada a Defne & Zevkim Hotel comença a les 14:00 i la sortida és fins a les 12:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Defne & Zevkim Hotel?

Les opcions d’habitació a Defne & Zevkim Hotel inclouen: Habitació Doble Estàndard - 2 Llits, Habitació Familiar, Habitació Doble Estàndard, Estudi amb Sofà Llit, Habitació Triple Estàndard, Habitació Doble Deluxe (2 Adults + 1 Nen).

Com puc contactar amb Defne & Zevkim Hotel?

Després de reservar a Defne & Zevkim Hotel, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quant es triga aproximadament a arribar a peu a «Marmaris Kalesi»?

Calcula uns 25 minuts a peu fins a «Marmaris Kalesi». La distància en línia recta és de 1,4 km.

Quina distància hi ha des d’aquí fins a «Pamucak Plajıı»?

«Pamucak Plajıı» és a una distància de 4,3 km.

Descobreix Marmaris

Troba més allotjaments a Marmaris

Descobreix els allotjaments a Marmaris per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Marmaris