1/10

Apartmán

Cute, new and stylish apartment in the center

Budapest, Hőgyes Endre utca 15a, 1092 Budapešť, MaďarskoZobrazit mapu

Apartmán 2 hosté Maďarsko
★ 7,0/107,0 Dobré 31 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 2 hosty
✓ 22 Vybavení Vybavení a služby
Topení

O ubytování

Váš pobyt v Cute, new and stylish apartment in the center

Cute, new and stylish apartment in the center se nachází v centru města Budapešť a nabízí bezplatné Wi-Fi. Maďarské národní muzeum se nachází 800 metrů odtud a Blaha Lujza Square 1,4 km. Synagoga v ulici Dohány se nachází 1,6 km od tohoto apartmánu a Dům teroru 2,9 km.

Tento apartmán má obývací prostor a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.

Stanice metra Keleti Pályaudvar se nachází 2,3 km od ubytování Cute, new and stylish apartment in the center a Keleti vlakové nádraží je 2,6 km od ubytování. Mezinárodní letiště Ference Liszta Budapešť leží 12 km daleko.

Pokoje a vybavení

Plocha v apartmánu činí 30 m² a limit obsazenosti je 2. K vybavení kuchyně patří varná deska, trouba a mikrovlnná trouba. K dispozici je následující vybavení: topení. V apartmánu je k dispozici následující vybavení: pračka. Koupelnové vybavení v apartmánu tvoří fén.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán — 30 m²

  • 2 hosté
  • 30 m²
Hlavní výhody
  • Topení
  • Varná deska
  • Fén
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Kuchyň
  • Kuchyňské potřeby
  • Až 2 hosté
  • Plocha: 30 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

15:00–23:00

Odjezd

Do 10:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Parkování

Ubytování neposkytlo informace o parkování.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Ubytování přijímá hosty od 18 let.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny.

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Cute, new and stylish apartment in the center?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Muzeum „Iparművészeti Múzeum“ leží ve vzdálenosti 60 m vzdušnou čarou.

  • Horský vrchol „Gellért-hegy“ leží ve vzdálenosti 1,8 km vzdušnou čarou.

  • Stanice metra „Corvin-negyed“ se nachází 190 m vzdušnou čarou od ubytování, s odhadovanou dobou chůze přibližně 5 minut.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Iparművészeti Múzeum muzeum
    60 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Holokauszt Emlékközpont muzeum
    420 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Károlyi-palota hrad
    640 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Esterházy-palota hrad
    730 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Magyar Nemzeti Múzeum muzeum
    760 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Festetics palota hrad
    800 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Károlyi-palota hrad
    1,0 km
    přibližně 20 min pěšky
  • Petőfi Irodalmi Múzeum muzeum
    1,0 km
    přibližně 20 min pěšky
  • Magyar Természettudományi Múzeum muzeum
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky
  • Magyar Zsidó Múzeum és Levéltár muzeum
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky

Příroda

  • Múzeumkert park
    760 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Ínség-zátony pláž
    1,2 km
    přibližně 25 min pěšky
  • Gellért-hegy horský vrchol
    1,8 km
  • Budai Arborétum Felsőkert chráněné území
    2,2 km
    přibližně 40 min pěšky
  • Budai Arborétum Alsókert chráněné území
    2,3 km
    přibližně 45 min pěšky
  • Molnár János-barlang jeskyně
    4,4 km
  • Kőérberki szikes rét TT chráněné území
    6,2 km
  • Ferenc-hegyi-barlang jeskyně
    6,4 km

Veřejná doprava

  • Corvin-negyed stanice metra
    190 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Semmelweis Klinikák stanice metra
    760 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Boráros tér stanice metra
    790 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Fővám tér stanice metra
    850 m
    přibližně 15 min pěšky

Vleky a lanovky

  • Libegő lyžařský vlek
    8,3 km

Letiště

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér letiště
    15,0 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Různé

  • Topení
  • Všechny prostory nekuřácké

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
7,0 / 10
Dobré 31 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.

Porovnání cen

Cena a podobná ubytování

Porovnání v kategorii „Apartmán“ · Budapešť.

2 osoby · 1 noc

Ve srovnání s celým městem

Všechny typy ubytování

Levnější než 93.2% ostatních ubytování ve městě.

Ve srovnání se stejným typem ubytování

Apartmán

Levnější než 95.9% ostatních ubytování tohoto typu.

Podobný standard a cena

Orientační ceny pro 2 osoby a 1 noc. Cena nabídky závisí na termínu pobytu.

Otázky a odpovědi - Cute, new and stylish apartment in the center
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Cute, new and stylish apartment in the center?

GPS souřadnice ubytování Cute, new and stylish apartment in the center jsou 47.485661, 19.068817.

Kolik stojí rezervace pokoje v ubytování Cute, new and stylish apartment in the center?

Ceny pokojů v ubytování Cute, new and stylish apartment in the center začínají od 364,2 Kč.

Je v ubytování Cute, new and stylish apartment in the center internet zdarma?

Ano. Cute, new and stylish apartment in the center nabízí hostům internet zdarma.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Cute, new and stylish apartment in the center?

Příjezd v ubytování Cute, new and stylish apartment in the center začíná v 15:00 a odjezd je možný do 10:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Cute, new and stylish apartment in the center rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Cute, new and stylish apartment in the center zahrnují: Apartmán.

Jak mohu kontaktovat ubytování Cute, new and stylish apartment in the center?

Po vytvoření rezervace v ubytování Cute, new and stylish apartment in the center budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu Budai Arborétum Felsőkert vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu Budai Arborétum Felsőkert je 2,2 km vzdušnou čarou. Pěšky počítejte orientačně s 40 minutami.

Jak dlouho přibližně trvá pěší cesta k místu Károlyi-palota?

Odhad chůze k místu Károlyi-palota je přibližně 15 minut, při vzdálenosti 640 m vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Budapešť

Najděte další ubytování v destinaci Budapešť

Prohlédněte si ubytování v destinaci Budapešť podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Budapešť