Hotely - Zimbabwe Hotely - Zimbabwe

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Zimbabwe

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Zimbabwe

Zimbabwe Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Zimbabwe

471 Squire Cummings Road, Victoria Falls
Zimbabwe
od 317,0 US$ - 680,0 US$

Victoria Falls Safari Club is a premium boutique hotel located 6 km from the Victoria Falls bridge. They are equipped with a safe, international plug points and air conditioning. Victoria Falls Safari Club offers free WiFi, an hourly shuttle service to town and laundry services. Victoria Falls Airport is 22 km from the property.

7 Heyman Road eighth street junction Suburbs, Bulawayo
Zimbabwe

Některé pokoje mají posezení. K vybavení patří rychlovarná konvice. Hostel zajišťuje službu půjčení aut. Choice Guesthouse and Backpackers stojí 3 km od dostihové dráhy Ascot a 1,5 km od golfového klubu Bulawayo.

P.O. Box 112 Dete, Dete
Zimbabwe
od 78,0 US$ - 115,0 US$

Gwango Heritage Resort se nachází v Dete, 3,9 km od safari chaty The Teak (Hwange Safari Lodge) a 7 km od muzea Painted Dog Conservation Centre. Rezort nabízí rodinné pokoje. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma a některé také posezení. Všechny pokoje mají ložní prádlo a ručníky.

Dete Vlei Hwange National Park, Hwange
Zimbabwe
od 871,0 US$

Ivory Lodge se nachází v Hwange a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Hosté mohou relaxovat v zahradě.

Matusadona , Bumi Hills
Zimbabwe
od 435,0 US$ - 580,0 US$

Rhino Safari Camp je přístupný lodí a nachází se v národním parku Matusadona na břehu jezera Kariba, kde se můžete věnovat sledování zvěře a rybaření. V ceně ubytování je zahrnuta kontinentální snídaně, oběd o 2 chodech a večeře o 3 chodech. K nabízeným aktivitám patří jízda na zvěřině a plavby lodí s průvodcem, procházky v buši a pěší turistika s ozbrojeným profesionálním průvodcem. Kemp je přístupný lodí z města Kariba nebo letiště Tashinga.

Cumberland Valley Road Juliasdale, Juliasdale
Zimbabwe
od 20,0 US$ - 196,0 US$

Paz Cottage se nachází v Juliasdale a nabízí ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Paz Cottage nabízí gril a terasu.

★★★
Eiffel Flats Rd, Kadoma
Zimbabwe
od 140,0 US$ - 999,0 US$

Kadoma Hotel & Conference Centre se nachází ve městě Kadoma a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Standardem je vlastní koupelna. Nápoje si můžete vychutnat v baru nebo na terase u bazénu.

Matobo National Park , Kezi Road, Matobo Hills, Mpate
Zimbabwe
od 1,0 US$

Amalinda Lodge se nachází v Mpate a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, venkovní bazén a bar. Amalinda Lodge stojí 47 km od města Bulawayo.

Champion Mine Road Odzi, Odzi
Zimbabwe
od 150,0 US$ - 194,0 US$

Musangano Lodge nabízí ubytování v kopcovitých lesích východního Zimbabwe, asi 28 km od hraničního města Mutare. Samostatné chaty s doškovou střechou kombinují přírodní prostředí a mají posezení, krb a psací stůl. Mají arkýřové okno a kuchyňský kout s lednicí a rychlovarnou konvicí. Stolovat lze také venku.

Nejoblíbenější města — Zimbabwe