Hotely - Vanuatu Hotely - Vanuatu

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Vanuatu

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Vanuatu

Vanuatu Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Vanuatu

★★★
Rue de Higginson, Luganville
Vanuatu
od 0,1 US$ - 0,2 US$

Nabízí bezplatné Wi-Fi a kontinentální snídani zdarma. Všechny klimatizované pokoje jsou zařízené v neutrálních barvách a mají bezpečnostní schránku, barovou lednici, TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávač. Hotel nabízí také půjčovnu aut, dopravu na letiště a úschovu zavazadel. Hosté se mohou těšit také na muzeum miniatur z 2.

★★★★
Aore Road, Aore Island 0000 Aimbuei Bay
Vanuatu
od 0,2 US$ - 0,3 US$

Tento přímořský rezort se nachází na soukromém a odlehlém tropickém ostrově a nabízí bezplatnou dopravu trajektem na ostrov Espiritu Santo a zpět. Odpočiňte si v 12metrovém bazénu nebo si vychutnejte celodenní menu restaurace. Restaurace Nakamal nabízí snídaně formou bufetu s lehkými jídly, saláty a pizzou po celý den. Menu zahrnuje místní delikatesy, jako je slavné hovězí Santo, humři a místní mořské plody.

★★★★
Lot 11, Barrier Beach, Saraoutou, Espiritu Santo, Saraotou
Vanuatu

Barrier Beach House nabízí ubytování v Saraotou, 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Santo Pekoa. Ubytování je situované na pláži a má vlastní restauraci. Ve vlastní koupelně najdete sprchu. Nechybí ani ložní prádlo.

★★★★
Ipak Bay North Tanna Island, Tanna Island
Vanuatu
od 0,3 US$ - 0,3 US$

Na požádání je k dispozici zpáteční doprava na letiště. Všechny pokoje v rezortu jsou vybavené příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Všechny pokoje mají posezení. Rockwater Resort podává a la carte teplou snídani.

Unnamed Road, White Sands
Vanuatu
od 0,0 US$

Castle Tree House se nachází v White Sands a nabízí zahradu. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci a terasu. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na řeku. Na místě si můžete půjčit jízdní kola.

Nejoblíbenější města — Vanuatu