Hotely - Surinam Hotely - Surinam

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Surinam

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Surinam

Surinam Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Surinam

Dr. J.F. Nassylaan # 133, Paramaribo
Surinam
od 40,0 US$ - 60,0 US$

Boom Apartments se nachází v Paramaribu, 1,6 km od hlavního trhu a 1,5 km od kostela sv. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Apartmány mají parketové podlahy, plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, jídelní část, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Apartmán je vzdálený 2,1 km od Waterkantu a 3,8 km od muzea Surinaams.

Santosoweg 91, Meerzorg
Surinam
od 54,0 US$ - 60,0 US$

Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům má terasu. Bamboe poskytuje službu půjčení jízdních kol.

Albert Plesmanstraat, Zanderij Wooncentrum Zanderij, Zanderij
Surinam
od 45,0 US$ - 75,0 US$

Rumanija's Airport Rooms se nachází v Zanderiji, 45 km od Paramariba, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají jídelní kout a/nebo balkon. Tento bed and breakfast má také terasu. Rumanija's Airport Rooms zajišťuje službu půjčení auta.

Anuradhaweg 10, Flora
Surinam

Denise’s Appartementen se nachází ve Floře a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Apartmán je vzdálený 9 km od Paramariba a 15 km od Clevie.

Etmedoraweg 17, Landsboerderij
Surinam
od 20,0 US$

Chalet Anna's Pavalesto se nachází v Landsboerderiji a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Paramaribo je vzdálené 7 km. Chalet Anna's Pavalesto nabízí termální koupel. V okolí se lze věnovat cyklistice a na místě si lze půjčit jízdní kola.

dodostraat 7(Bridj Village ), Mon Plaisir
Surinam
od 17,0 US$ - 20,0 US$

Paramaribo je vzdálené 9 km. Apartmán se nachází v přízemí a má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a pračkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je služba půjčení aut.

Djojosupartoweg 140, Tamanredjo
Surinam
od 70,0 US$ - 150,0 US$

Všechny apartmány mají obývací pokoj s pohovkou, plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu se sprchou a pračkou. V apartmánu se podává snídaně formou bufetu nebo asijská snídaně. TAMAN INDAH RESORT nabízí sluneční terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku.

Saramaccastraat, Wageningen
Surinam

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Rood kapje stojí 38 km od Nieuw Nickerie.

Nejoblíbenější města — Surinam