Mali — hotele Mali — hotele

Zarezerwuj swój idealny nocleg w świetnej cenie
Opinie o hotelach Mali

Szukaj noclegu w okolicy na dziś

Miasta w: Mali

Hotele Mali. Rezerwacja noclegów i hoteli online w Mali. W ofercie obiektów.

cité du niger 1 rue 43 derrière la coopération suisse, Bamako
Mali
od 0,1 US$ - 0,1 US$

bamako bakodjicoroni golf, Djikoroni
Mali

Najpopularniejsze miasta — Mali

Mali – więcej informacji
Gdzie nocować, będąc w Mali?

Wybierając się do Mali - śródlądowego kraju położonego w zachodniej części Afryki - choć nie jest typowym ośrodkiem turystycznym, przyciąga wielu turystów z całego świata. Nie da się bowiem ukryć, że jest to państwo mnóstwo zabytków, z których większość wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wybierając się do Mali, warto zatrzymać się tam na dłużej, by poznać uroki tego niezwykłego kraju. Gdzie się zatrzymać? Baza noclegowa nie jest największa. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy - bez względu na zawartość portfela - znajdzie dla siebie atrakcyjne miejsce do spania.

Mogą to być oczywiście hotele wysokiego standardu (np. pięciogwiazdkowy Laico Hôtel El Farouk), gdzie - co ważne - koszt wynajęcia pokoju dla dwóch osób nie jest ogromnym wydatkiem. Przykładem może być stolica - Bamako, gdzie można znaleźć pięciogwiazdkowe hotele, w których nocleg kosztuje nie więcej niż 600-700 złotych.

Dla osób, które nie muszą nocować w luksusowych warunkach, Mali ma do dyspozycji także hostele oraz pensjonaty, gdzie pokoje są dużo tańsze, a komfort przebywania w nich nie pozostawia nic do życzenia.