Hotely - Kajmanské ostrovy Hotely - Kajmanské ostrovy

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Kajmanské ostrovy

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Kajmanské ostrovy

Kajmanské ostrovy Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Kajmanské ostrovy

193 Piper Way / 7 Mile Beach KY1-1205 George Town
Kajmanské ostrovy
od 1,0 US$

South Bay Beach Club Villa 6 se nachází ve městě George Town, 3,3 km od města Stringay. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Seven Mile a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

375C Conch Point Road Grand Cayman,KY1-1102 KY1-1102 West Bay
Kajmanské ostrovy

Papaya Cottage by Grand Cayman Villas se nachází ve West Bay na ostrově Grand Cayman a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům stojí 22 km od Breakers a 20 km od North Side.

73 Seaview Road Grand Cayman,KY1-1202 KY1-1202 North Side
Kajmanské ostrovy
od 378,0 US$

20 km od George Town. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Prázdninový dům má kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Prázdninový dům stojí 24 km od West Bay a 2,1 km od Breakers.

Adventure Street KY1-1009 Prospect Park
Kajmanské ostrovy

Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou. Pokoje mají vlastní koupelnu, fén a ložní prádlo.

★★★★
1234 Rum Point Road, North Side KY1-1209 Brinkleys
Kajmanské ostrovy
od 399,0 US$ - 639,0 US$

Nabízí výhled na Karibské moře, velkou zahradu, zařízenou terasu a bazén. Kuchyň je vybavena kávovarem, mikrovlnnou troubou a lednicí. V koupelně najdete bezplatné toaletní potřeby a sprchu. Relaxovat můžete v houpacích sítích na verandě.

299 West Bay Road Sunset Cove Unit 227 KY1-1202 Dog City
Kajmanské ostrovy

Sundaze Cayman se nachází v Dog City, jen pár kroků od pláže Seven Mile, a nabízí venkovní bazén, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také terasa. V okolí se můžete věnovat šnorchlování, cyklistice a kanoistice a Sundaze Cayman nabízí zázemí pro vodní sporty.

Queens Highway KY1-1800 East End
Kajmanské ostrovy

Nabízí ubytování u pláže s venkovním bazénem, fitness centrem, barem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má vlastní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. Hosté Beach Front - Castaways Cove 10 si mohou na místě zahrát tenis nebo se v okolí věnovat šnorchlování.

Sea View Road KY1-1501 Half Moon Bay
Kajmanské ostrovy

SKY at Crescent Beach se nachází v Half Moon Bay a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Na místě je venkovní bazén a v okolí se lze věnovat cyklistice. SKY at Crescent Beach stojí 23 km od George Town a 27 km od West Bay.

592 South Church Street KY1-9006 Lambert House
Kajmanské ostrovy
od 1,0 US$ - 2,0 US$

Casa Luna 17 se nachází v Lambert House a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Vila stojí 10 km od West Bay a 20 km od Breakers.

Nejoblíbenější města — Kajmanské ostrovy