Hotely - Jižní Korea Hotely - Jižní Korea

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Jižní Korea

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Jižní Korea

Jižní Korea Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Jižní Korea

★★
386-13, Hwaeomsa-ro, Masan-myeon 57616 Gurye
Jižní Korea
od 0,1 US$ - 0,1 US$

CAMP Jirisan Parkview se nachází v Gurye, 1,9 km od chrámu Hwaeomsa, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Nechybí ani lednice. Na místě si můžete zahrát kulečník a stolní tenis a v okolí se věnovat pěší turistice. Na letiště Yeosu je to 56 km.

116-2, Heukseokdong-gil, Anmyeon-eup 32161 Tchäan
Jižní Korea
od 0,0 US$

Dalbam Pension se nachází v Taeanu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na bazén, satelitní TV s plochou obrazovkou, posezení, dobře vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu se sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma. K vybavení patří lednice, rychlovarná konvice a kávovar.

★★★
10, Yangjipyeon-ro, Sangnok-gu 15494 Ansan
Jižní Korea
od 0,1 US$ - 0,1 US$

Aura Hotel se nachází v Ansanu, 1,4 km od parku Ansan Minsok a 2,3 km od muzea umění Danwon. K dispozici je ložní prádlo a ručníky. Aura Hotel nabízí také business centrum a bezplatné parkování. Aura Hotel stojí 34 km od mezinárodního letiště Gimpo.

86, Manseon-ro, Simgok-ri, Seolcheon-myeon 55555 Muju
Jižní Korea
od 0,0 US$ - 0,1 US$

K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Některé apartmány mají posezení a/nebo balkon. Po dni stráveném lyžováním, potápěním nebo rybařením mohou hosté relaxovat ve společném salonku. Na mezinárodní letiště Daegu je to 119 km.

3rd Floor, 41, Beonyeong 2-ro 32584 Gongju
Jižní Korea

OLA.STAY se nachází v Gongju, jen 1,8 km od horské pevnosti Gongju Sanseong. Nabízí ubytování s barem, zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a balkon. Apartmán je vzdálený 2,2 km od Národního muzea Gongju a 6 km od archeologického naleziště v Seokjang-ri, Gongju.

115, Jungangdaehak-ro, Daedeok-myeon, 17546 Anseong
Jižní Korea

Anseong City Hotel se nachází v Anseongu v regionu Gyeonggi-do, 27 km od národního hřbitova Icheon. Ubytování je vzdálené asi 3,7 km od národní univerzity Hankyong, 16 km od svatyně Mirinae a 17 km od parku Yongin Daejanggeum. Na skleničku si můžete zajít do snack baru.

5-56, Nosan-gil, Boseong-eup, Boseong-gun, Jeollanam-do 59455 Boseong
Jižní Korea
od 0,1 US$ - 0,1 US$

Golmangtae Pension se nachází 2,1 km od korejského muzea čaje a nabízí ubytování s barem, zahradou a sdílenou kuchyní. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma. V okolí se můžete věnovat rybaření.

160, Sajimak-gil, Yeongwol-eup 26223 Yeongwol
Jižní Korea
od 0,1 US$ - 0,2 US$

Tops10 Resort Donggang Cistar se nachází v Yeongwolu, 6 km od Jangleung, a nabízí klimatizované ubytování a zahradu. Tops10 Resort Donggang Cistar má také terasu. V Yeongwolu a okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a dalším aktivitám. Na letiště Wonju je to 94 km.

550, Hwagyeobong-ro, Geumseo-myeon 52228 Hamyang
Jižní Korea

Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Hosté mohou využívat saunu. Solchaewoon Pension má terasu a v okolí se můžete věnovat rybaření. Ubytování je vzdálené 5 km od zábavního parku Sancheong Hanbang a 8 km od kanceláře Sancheon-gun.

Nejoblíbenější města — Jižní Korea