Hotely - Jamajka Hotely - Jamajka

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Jamajka

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Jamajka

Jamajka Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Jamajka

28 Bluejay Avenue, Drax Hall Manor Phase 6, Mammee Bay
Jamajka
od 131,0 US$ - 139,0 US$

Villa cocomo se nachází v Mammee Bay a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Prázdninový dům má dětské hřiště a terasu. Villa cocomo stojí 18 km od zálivu Runaway Bay a 16 km od města St Mary.

Culloden by the sea, Whitehouse
Jamajka

Všechny apartmány mají terasu s výhledem do zahrady, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a vlastní koupelnu se sprchou. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Ubytování je vzdálené 49 km od Mandeville a 41 km od pláže Treasure. Na mezinárodní letiště Sangster je to 66 km.

jm Silver Sands
Jamajka

Beautiful 2-Bed Apartment in sunny Jamaica se nachází v Silver Sands v regionu Trelawny a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 49 km od Mandeville. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Muirton pen P.A. 0000 Manchioneal
Jamajka

Zion Country se nachází v Long Road, 6 km od vodopádů Reach. Má soukromou pláž a botanickou zahradu s venkovním nábytkem a posezením. Pokoje mají ventilátor a vlastní nebo sdílenou koupelnu. Parkování na místě je zdarma.

Carawina petersfield, Amity Cross
Jamajka

Direct spot se nachází v Amity House a nabízí zahradu. Všechny pokoje mají balkon. Direct spot poskytuje klimatizované pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování je vzdálené 32 km od Montego Bay a 25 km od Negrilu.

Shangrila Villa White House, Culloden
Jamajka

Hillside Shangrila Villa se nachází v Cullodenu a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Nabízí venkovní bazén, zahradu, soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Toto ubytování v soukromí má 3 ložnice, 4 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Hillside Shangrila Villa má terasu.

Stony Hill Road, Fort George
Jamajka

38 km od Port Antonio. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také kuchyň. Prázdninový dům stojí 49 km od Ocho Rios a 12 km od Kingstonu.

Lot 15 Diamond Road Jewel Estate, Knollis
Jamajka
od 65,0 US$

The Wilks Villa se nachází v Knollisu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 45 km od Ocho Rios a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je zahrada a dětské hřiště.

Chapleton Summerfield, Kupuis
Jamajka

Bella Cottage se nachází v Kupuisu v Clarendonu a nabízí zahradu. 40 km od Ocho Rios. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější města — Jamajka

Jste flexibilní?
Všechny rezervace jsou ihned potvrzeny. Žádné čekání, nejasnosti ani zbytečná e-mailová komunikace.