Hotely - Honduras Hotely - Honduras

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Honduras

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Honduras

Honduras Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Honduras

34101 Roatán
Honduras

Tento klimatizovaný prázdninový dům má 2 ložnice, satelitní TV, jídelní kout a kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Prázdninový dům stojí 9 km od RTB a 10 km od Coxen Hole. Na letiště Juana Manuela Gálveze je to 9 km.

Sandy Bay by Solgas 5th House on the left 34101 Sandy Bay
Honduras
od 16,0 US$ - 100,0 US$

Roatan Backpackers Hostel zdarma nabízí Wi-Fi a soukromé parkoviště. Některé pokoje mají posezení k odpočinku. Roatan Backpackers' Hostel je vzdálen 45 km od ostrova Utila, 6 km od Corozalu a 5 km od letiště Juana Manuele Gálveze.

Avenida Copán 12345 Copan Ruinas
Honduras

Don Paco country house 2 bdrom 2 bath se nachází v Copan Ruinas a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům je vzdálený 43 km od města Zacapa a 42 km od města Chiquimula.

Pearl Court, French Harbor
Honduras
od 297,0 US$

Pearl Court 1111 at Pristine Bay se nachází ve francouzském přístavu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Vila má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Pearl Court 1111 at Pristine Bay stojí 9 km od RTB a 10 km od Coxen Hole.

★★★★
Diamond Rock 34101 Diamond Rock
Honduras
od 65,0 US$ - 100,0 US$

The Resort at Marble Hill se nachází na soukromé pláži na východním ostrově Roatan a nabízí ubytování v rustikálním stylu uprostřed tropických zahrad. The Resort at Marble Hill má klimatizované pokoje a domy s terasou s výhledem na bujnou vegetaci a místní divokou zvěř, včetně kolibříků a leguánů, plně vybaveným kuchyňským koutem a vlastní koupelnou. Všechny pokoje mají výhled na moře. Resort at Marble Hill se nachází 3 km od obce Punta Gorda a 21 km od mezinárodního letiště Juana Manuela Galveze.

Calle Central Marcala, Marcala
Honduras

Hidden gem in DT Macala, La Paz se nachází v Marcale a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na místě je terasa a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Hidden gem in DT Macala, La Paz stojí 23 km od La Esperanzy a 26 km od Perquína.

Jonesville Point Road Terra Chula Village 34101 Arrozal
Honduras

Apartmán má terasu a zahradu. Amazing Bungalow with Breathtaking Ocean Views stojí 17 km od Roatanu a RTB. Na letiště Juana Manuela Gálveze je to 17 km. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště.

Mar Vista Bay, Cohoon Ridge
Honduras

La Colina - 2 People se nachází v Cohoon Ridge a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Nabízí venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také terasa. Na letiště Juana Manuela Gálveze je to 12 km.

10 street between 3rd and 4th avenue, Comayagüela
Honduras
od 26,0 US$ - 32,0 US$

Všechny pokoje mají šatní skříň. Hotel Reynieri poskytuje pokoje s psacím stolem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Personál recepce vám ochotně poskytne informace o okolí. Hotel Reynieri stojí 6 km od Tegucigalpy a 19 km od Valle de Ángeles.

Nejoblíbenější města — Honduras

Jste flexibilní?
Všechny rezervace jsou ihned potvrzeny. Žádné čekání, nejasnosti ani zbytečná e-mailová komunikace.