Hotely - Guatemala Hotely - Guatemala

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Guatemala

Hledat v okolí na dnešní noc

Recenze Hotelů — Guatemala

Naše hodnocení hotelů vám pomohou najít tu nejlepší nabídku v té správné lokalitě.

★★★
4,2/5

Podle 260 hodnocení

J
Janina

Služba při snídani byla velmi přátelská. Dobrá poloha, v blízkosti restaurace, nákupního centra, prakticky všude byla blízko a hlavně v blízkosti letiště. Pokoj byl dobré velikosti.
Zastaralá koupelna. Wi-Fi by mohlo být silnější. Některé věci, jako jsou ručníky, ložní prádlo nebo nábytek, byly již zastaralé! .

4,4/5

Podle 125 hodnocení

A
Alexander

Pokoj byl příjemně zařízený. Postel byla pohodlná. Vlastní koupelna. Majitel byl velmi přátelský a ochotný, často se ptal, jestli něco potřebujeme. Atmosféra byla velmi pěkná. Tato nemovitost se nachází v těsné blízkosti autobusového nádraží, nedaleko pláže. Byly jen problémy s horkou vodou. Objekt bylo obtížné najít, protože na plotě nebylo žádné číslo domu ani značka.

Města Guatemala

Guatemala Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Guatemala

km 34.5 san jose las canas lote 12b santa lucia milpas altas 03009 Santa Lucía Milpas Altas
Guatemala
od 20,8 US$ - 68,0 US$

Hotel El Mirador Anexo 1 se nachází v Santa Lucía Milpas Altas a nabízí ubytování se zahradou a terasou. Nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Hotel nabízí rodinné pokoje. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, bezplatné toaletní potřeby a ložní prádlo.

Km. 173 Carretera a Esquipulas 01001 Chiquimula
Guatemala

Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a směnárna. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a některé pokoje mají terasu. Hotel stojí 22 km od města Zacapa a 29 km od města Esquipulas.

★★★★
Rio Tatin, Barra Lampara Livingston. Izabal 018002 Lámpara
Guatemala
od 9,5 US$ - 86,5 US$

Finca Tatin se nachází uprostřed džungle, 3 km od centra města Livingston, a nabízí rozlehlou zahradu, zařízenou terasu a houpací síť. Ve vlastní koupelně najdete sprchu. Hotelová restaurace podává místní jídla. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce a lze zajistit pěší turistiku a jízdu na kajaku.

★★★★
Km. 3.5 carreteraa Olintepeque 09001 Olintepeque
Guatemala
od 67,1 US$

Hotel Anna Inn se nachází ve městě Olintepeque a nabízí vlastní restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají kabelovou TV a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Hotel Anna Inn nabízí dopravu na letiště, nepřetržitě otevřenou recepci a bar.

San Sebastian, Retalhuleu 01001 Pucá
Guatemala

San Marcos La Laguna leží 42 km daleko. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu se sprchou. Prázdninový dům je vzdálený 32 km od města Quetzaltenango a 41 km od města San Pedro La Laguna.

Km 2.5,San Juan Chamelco a Santa Cruz Finca Chijul, San Juan Chamelco
Guatemala

Hotel en Finca Chijul, reserva natural privada se nachází v San Juan Chamelco a nabízí zahradu. Na skleničku si můžete zajít do snack baru. Hotel en Finca Chijul poskytuje ubytování v pokojích s ložním prádlem a ručníky. Každé ráno se podává snídaně à la carte.

Santa Rosa 06012 Santa Rosa de Lima
Guatemala

Villa Nueva je vzdálená 28 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také koupelna. Chata stojí 31 km od Guatemaly a 44 km od Antigua Guatemala.

El Sipacate 00002 Sipacate
Guatemala

Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a za příplatek je k dispozici doprava na letiště. Le Paradis poskytuje pokoje s posezením. Ubytování je vzdálené 40 km od Puerto San José a 45 km od Puerta de Hierro.

Nejoblíbenější města — Guatemala

Jste flexibilní?
Všechny rezervace jsou ihned potvrzeny. Žádné čekání, nejasnosti ani zbytečná e-mailová komunikace.