Hotely - Francouzská Guayana Hotely - Francouzská Guayana

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Francouzská Guayana

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Francouzská Guayana

Francouzská Guayana Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Francouzská Guayana

★★★★
4, rue du Docteur Sainte Rose 97300 Cayenne
Francouzská Guayana
od 150,2 US$ - 236,1 US$

Hotel Ker Alberte se nachází v Cayenne a nabízí bezplatné Wi-Fi, celoroční venkovní bazén a sluneční terasu. Na místě je restaurace. Některé pokoje mají pohodlné posezení. Některé pokoje mají výhled na bazén, do zahrady nebo na město.

★★★★
Avenue des Roches 97310 Kourou
Francouzská Guayana
od 145,9 US$ - 267,2 US$

Bathroom facilities are private and include free toiletries and a hairdryer. Airport shuttles can be arranged. Free private parking is available on site. The nearest airport is Cayenne - Félix Eboué Airport, 48 km from the property.

1533 bis Route des plages 97354 Camp de Rémire
Francouzská Guayana

Cayenne leží 8 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Apartmán stojí 9 km od Matoury a 1,7 km od Montjoly.

★★★
364 Allée du Grand Matoury - La Chaumière 97351 Matoury
Francouzská Guayana
od 75,1 US$ - 193,1 US$

Hotel L'ebene Verte se nachází v Matoury a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci. Hotel má celoroční venkovní bazén, gril a bar. Pokoje mají klimatizaci a satelitní TV s plochou obrazovkou. Na letiště Cayenne - Félix Eboué je to 7 km.

Rue Honoré Loupec 97354 Montjoly
Francouzská Guayana

Appartement dans Villa avec jardin et piscine pour détente et évasion se nachází v Montjoly a nabízí terasu. 7 km od Cayenne. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Tento apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu se sprchou a pračkou.

401Chem. du Mont St Martin RSIDENCE LES MARTINES 97354 Bourda
Francouzská Guayana

4,2 km od Cayenne. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Apartmán je vzdálený 47 km od Kourou a 9 km od Matoury.

Rue Maurice Demongeot 97360 Mana
Francouzská Guayana

Demongeot - Mana bourg se nachází ve městě Mana. 34 km od Saint-Laurent du Maroni. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

3729 Avenue christophe colomb 97320 Saint-Louis
Francouzská Guayana

Saveur exotique se nachází v Saint-Louis a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější města — Francouzská Guayana