Hotely - Fidži Hotely - Fidži

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Fidži

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Fidži

Fidži Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Fidži

Salt Lake Road 679 Savusavu
Fidži
od 162,6 US$ - 181,1 US$

Hosté mohou zdarma využívat kajaky k jezeru a řece. K dispozici je bezplatné úklid a po předchozí domluvě je k dispozici soukromý kuchař. Salt Lake Lodge stojí necelých 15 minut jízdy od nejbližšího obchodu s potápěčskými potřebami a restaurace. Město Savusavu je vzdálené 25 minut jízdy.

Volivoli Road, Rakiraki
Fidži

Totoka Vuvale Villa - New private luxury property with amazing views se nachází v Rakiraki a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Prázdninový dům má 3 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Prázdninový dům má sluneční terasu.

★★★★
Natadola Beach, Sigatoka . Natadola
Fidži
od 190,4 US$ - 423,6 US$

This boutique resort offers spacious bungalows fitted with ironing equipment and an en suite bathroom with toiletries and a shower. The restaurant serves a variety of local dishes, and specialises in seafood. Resort Yatule Beach is 30 minutes' drive from the Coral Coast and 40 minutes' drive from Nadi Airport. It is within 40 km of the Sigatoka Shopping area, the Kula Eco Park and the Tavuni Hill Fort.

★★★
Vuda Road, Mamanuca Islands 000 Beachcomber Island
Fidži
od 59,9 US$ - 283,3 US$

Beachcomber Island Resort je rezort v tradičním fidžijském stylu situovaný na ostrůvku nedaleko pobřeží ostrova Viti Levu. Nabízí Wi-Fi zdarma a řadu rekreačních aktivit. Kromě ubytování je třeba uhradit i povinný poplatek za stravování, které zahrnuje teplou nebo kontinentální snídani, oběd formou bufetu v ostrovním stylu, dopolední a odpolední čaj a tematické večeře. Mezinárodní letiště Nadi odtud leží 19 km.

★★★
Beqa Lagoon, Fiji na Beqa Island
Fidži
od 345,5 US$

Vychutnejte si masáž nebo proceduru v denním wellness centru pod širým nebem nebo jen relaxujte na sluneční terase u bazénu. Každý den se zde konají kulturní aktivity a zábava, včetně fidžijského tance, chůze po ohni a obřadů kava. Všechny bungalovy u pláže mají vlastní bazén. Restaurace u bazénu nabízí à la carte menu s čerstvými místními rybami, novozélandským jehněčím a australským hovězím.

★★★★
Matamanoa Island PO Box 9729 Matamanoa Island
Fidži
od 197,4 US$

Součástí rezortu je nekonečný bazén vhodný k relaxaci i bar, ze kterého se při popíjení koktejlů můžete kochat výhledem na západ slunce. Těšit se můžete také na masáže poskytované ve wellness centru Senaki umístěném na vyvýšeném místě. V zájmu zajištění dokonalé relaxace pro hosty nejsou v rezortu dovoleny návštěvy ani děti mladší 16 let. Stolovat lze u bazénu nebo na terase s výhledem na oceán.

Viani Bay, Rainbow Reef off Taveuni, Nawi
Fidži
od 227,6 US$

Viani Bay Resort - Off Taveuni, provozovaný potápěčskou akademií Fiji, je butikový potápěčský rezort přímo u Rainbow Reef. Mezi aktivity patří potápění, šnorchlování, bezplatné potápění, pěší turistika, rybaření, návštěva korálové školky, introdukce do fidžijské kultury a vaření. Rezort je nejlépe dostupný z města Taveuni. Cesta taxíkem z letiště k přistání trvá 20 minut a do zálivu Viani 15 minut.

★★★★
Namaqumaqua Road, Coral Coast, Vunaniu
Fidži
od 133,3 US$ - 173,7 US$

Wellesley Resort Fiji se nachází v tropickém deštném pralese na ploše 40,5 hektaru a nabízí ubytování na pláži s korálovou lagunou a bazénem. Rezort je určen pouze pro dospělé. Některá apartmá Executive mají soukromou venkovní sprchu. Hotel Wellesley Resort Fiji stojí 15 minut autem od přírodní rezervace Kula Eco Park, 25 minut autem od jeskyní Naihehe a 67 km od mezinárodního letiště Nadi.

Nejoblíbenější města — Fidži

Jste flexibilní?
Všechny rezervace jsou ihned potvrzeny. Žádné čekání, nejasnosti ani zbytečná e-mailová komunikace.