Hotely - Dominika Hotely - Dominika

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Dominika

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Dominika

Dominika Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Dominika

Papilotte Road Shawford, Roseau
Dominika
od 89,0 US$ - 166,0 US$

Cocoa Cottage se nachází v Roseau a nabízí výhled do zahrady, restauraci, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Některé apartmány mají kuchyňský kout s lednicí. Cocoa Cottage stojí 12 km od La Plaine a 15 km od Salisbury.

13 Dubique Ridge, Calibishie
Dominika
od 99,0 US$

Pointe Dubique Bed and Breakfast se nachází 1 km od města Calabishie a nabízí apartmá se 2 ložnicemi, malým soukromým bazénem a sluneční terasou s výhledem na moře. Prostorné a prakticky zařízené apartmá s bezplatným Wi-Fi. Má 2 dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí, vlastní koupelnu a posezení s pohovkou a lednicí. Pointe Dubique je ideální základnou pro objevování krásných tropických pralesů Dominiky a dramatického pobřeží Atlantiku.

★★★
No 1 Bamboo Road ... Marigot
Dominika

Tento penzion se nachází v odlehlé části přírodní rezervace Northern Forest Reserve a nabízí soukromé chaty, džunglové stezky a bazén u řeky. Čerstvá jídla se připravují z místních surovin z vlastní bio zahrady. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a vodním sportům. V okolí se lze věnovat pěší turistice a šnorchlování.

Rosalie P.O. Box 1854, Rosalie
Dominika
od 114,0 US$ - 449,0 US$

Rosalie Bay Eco Resort & Spa se nachází v Rosalie a nabízí restauraci, venkovní bazén, fitness centrum a bar. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Rosalie Bay Eco Resort & Spa poskytuje některé pokoje s výhledem na bazén a každý pokoj má balkon. Všechny pokoje mají ložní prádlo a ručníky.

★★
Edward Oliver Lebanc Highway 0109-8000 Salisbury
Dominika
od 113,0 US$ - 173,0 US$

Tento 2hvězdičkový hotel poskytuje ubytování s výhledem na bazén a bezplatným Wi-Fi. Standardem je také lednice. Tamarind Tree Hotel nabízí vířivku. Hotel stojí 16 km od Roseau a 23 km od La Plaine.

345 Heights of Savanne Paille, Tanetane
Dominika

Savanne Paille Holiday Homes se nachází v Tanetane a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge, zahradu a terasu. Každé ráno se podává kontinentální nebo americká snídaně. Prázdninový dům Savanne Paille stojí 32 km od Terre-de-Haut a 35 km od Grand-Bourgu.

Crayfish River, Bataka
Dominika

Danglez Bed & Breakfast se nachází v Batace a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Danglez Bed & Breakfast podává každé ráno kontinentální snídani. Danglez Bed & Breakfast stojí 43 km od Grand-Bourgu a 26 km od Roseau.

Anse a Liane, near Colihaut near St Peter’s Parish, Bioche
Dominika

Evie Cottage se nachází v Bioche a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na moře. K dispozici je také terasa. Hosté ubytování Evie Cottage mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat pěší turistice.

Syers Estrate, Saint Joseph, Saint Joseph
Dominika

Všechny pokoje mají terasu nebo patio. Standardem je vlastní koupelna. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně šnorchlování a potápění. Hotel nabízí také službu půjčení aut.

Nejoblíbenější města — Dominika