Hotely - Kamerun Hotely - Kamerun

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Kamerun

Hledat v okolí na dnešní noc

Města Kamerun

Kamerun Hotely - Skvělé nabídky hotelů v Kamerun

Ngangue Carrefour Jakotone, Douala
Kamerun

MH-Apparts se nachází v Douale, 3,5 km od nákupního centra L'Atrium, 3,6 km od přístavu Douala a 5 km od komplexu Santa Lucia. Stadion Akwa je vzdálený 3 km a park Bonanjo 3,4 km. Tento klimatizovaný apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

PO BOX: 4 Bengbis Cameroon Bengbis
Kamerun

Stunning 3-Bed Apartment in Kribi se nachází v Benghii. Apartmán má 3 ložnice, TV a kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Par Mbô, Bandjoun
Kamerun

Résidence La Samaritaine à Bandjoun et proche de Bafoussam se nachází v Bandjounu a nabízí bar. 12 km od Bafoussamu. Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu s bidetem. Résidence La Samaritaine à stojí 31 km od Bany a 41 km od Tchangu.

Akak 1, Akak
Kamerun

Résidence Josephine se nachází v Akaku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Všechny apartmány mají pračku, kabelovou TV s plochou obrazovkou, pohovku a šatní skříň. Na místě je k dispozici terasa a v okolí se lze věnovat cyklistice. Résidence Josephine stojí 14 km od Yaoundé a 19 km od Obaly.

rue de laboulangerie du lycée polyvalent, Bonamakolo
Kamerun

Joliannette se nachází v obci Bonamakolo a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také zahrada a terasa. Joliannette stojí 6 km od Doualy a 49 km od Buea.

Bamengwi-Moumé, Fondjomékwet
Kamerun

Maison meublé, très bon standing - Moume, Bafang se nachází ve Fondjomékwet a nabízí ubytování s balkonem. 3,2 km od Yaoundé. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 4 oddělené ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a 4 koupelny. Maison meublé, très bon standing -stojí 30 km od města Obala a 41 km od města Mbalmayo.

★★★★
Sis au Centre-Ville /MBANKOMO-Cameroun, Mbankomo
Kamerun
od 0,1 US$ - 0,1 US$

United Hotel se nachází v obci Mbankomo a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Pokoje jsou vybavené klimatizací, bezpečnostní schránkou a TV s plochou obrazovkou a některé mají balkon. United Hotel má také dětské hřiště. Na místě si můžete zahrát tenis nebo si pronajmout auto.

Avenue Somino, Ngaoundéré 1er, Ngaoundéré
Kamerun

Résidence Somino se nachází v Ngaundere. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Odza Gendarmerie, Odza I
Kamerun
od 0,0 US$

Appart Meublé Yaoundé Odza se nachází v obci Odza I. Apartmán má 1 ložnici, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu s bidetem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Appart Meublé Yaoundé Odza stojí 39 km od Obaly a 33 km od města Mbalmayo.

Nejoblíbenější města — Kamerun