1/10

Leilighet

Chic Condominium by Redfox Hospitality

8 Patak Soi 20, 83100 Karon-stranden, ThailandVis kart

Ettromsleilighet med hageutsikt 2 gjester Thailand
★ 8,6/108,6 Meget bra 8 anmeldelser Booking.com
▦ 33 Romalternativer For 2 personer
✓ 3737 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Utendørsbasseng
Treningsstudio
Familierom
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Privat inn-/utsjekking

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Chic Condominium by Redfox Hospitality

Hver boenhet har balkong med utsikt over byen, TV (flatskjerm), spiseplass, et velutstyrt kjøkken og eget bad med dusj, gratis badeprodukter og hårføner. Et kjøleskap, en mikrobølgeovn og kokeplater finnes også tilgjengelig, i tillegg til vannkoker.

I Karon-stranden, 13 minutters gange fra Karon Beach og 5,8 kilometer fra Phuket Simon-kabareten, ligger Chic Condominium by Redfox Hospitality. Her tilbys overnatting med gratis WiFi, klimaanlegg, et utendørsbasseng og et treningsstudio.

Du kan slappe av ute i hagen på overnattingsstedet.

Jungceylon kjøpesenter ligger 7,8 kilometer fra Chic Condominium by Redfox Hospitality, mens Patong boksestadion er 8,7 kilometer unna. Phuket internasjonale lufthavn ligger 42 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

Hos Chic Condominium by Redfox Hospitality finner du ettromsleiligheter og dobbeltrom, med totalt 3 boenheter. Arealet i alle ettromsleilighetene og i alle rommene er 45 m². Avhengig av boenheten er det plass til mellom 2 og 3 gjester. Sengeoppsettet består av 1 super king-size-seng. Det egne badet har badekar. I dobbeltrommet på 45 m² er det plass til opptil 2 gjester.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Ettromsleilighet med hageutsikt — 45 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 45 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • Balkong
  • Utsikt over byen
  • Utsikt
  • Øvre etasjer tilgjengelig med heis
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 45 m²

Dobbeltrom med balkong — 45 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 45 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • Balkong
  • Utsikt over byen
  • Utsikt
  • Øvre etasjer tilgjengelig med heis
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 45 m²

Ettromsleilighet Superior — 45 m²

  • 3 gjester
  • 1 soverom
  • 45 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • Balkong
  • Utsikt over byen
  • Utsikt
  • Øvre etasjer tilgjengelig med heis
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 45 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

14:00–00:00

Utsjekking

Frem til kl. 12:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet. Gi overnattingsstedet beskjed om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan bruke feltet for spesielle ønsker når du bestiller, eller kontaktopplysningene i bekreftelsen.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk russisk thai

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Chic Condominium by Redfox Hospitality?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Gudshuset «Wat Suwan Khiri Khet» ligger 200 m unna målt i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 5 minutter.

  • Stranden «หาดกะรน» ligger 910 m unna i luftlinje, med en anslått gangtid på omtrent 20 minutter.

  • Flyplassen «ท่าอากาศยานนานาชาติภูเก็ต» ligger 29,4 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Wat Suwan Khiri Khet gudshus
    200 m
    omtrent 5 min til fots
  • Thavorn Palm Beach dyrehage
    1,4 km
    omtrent 25 min til fots
  • Elephant farm dyrehage
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • พระพุทธมิ่งมงคลเอกเนาคคีรี severdighet
    2,7 km
  • Elephant Feeding dyrehage
    2,7 km
  • Jungle Xtrem Adventure Park fornøyelsespark
    2,9 km
  • หาดกะตะ severdighet
    3,2 km
  • Tiger Park Big Buddha dyrehage
    3,4 km
  • Surfing fornøyelsespark
    3,5 km
  • Khok Chang Kata Safari fornøyelsespark
    5,1 km

Natur

  • หาดกะรน strand
    910 m
    omtrent 20 min til fots
  • Hat Karon Noi beach strand
    2,7 km
  • Freedom Beach strand
    4,0 km
  • Merlin Beach strand
    4,9 km
  • หาดไตรตรัง strand
    5,1 km
  • หาดป่าตอง strand
    5,4 km
  • หาดในหาน strand
    8,1 km
  • หาดยะนุ้ย strand
    9,0 km

Flyplasser

  • ท่าอากาศยานนานาชาติภูเก็ต flyplass
    29,4 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Basseng og velvære

  • Utendørsbasseng
  • Utendørsbasseng (helårsåpent)
  • Basseng
  • Treningsstudio
  • Solsenger eller strandstoler

Annet

  • Familierom
  • Klimaanlegg
  • Heis
  • Røykfrie rom
  • Eget røykeområde
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Resepsjonstjenester

  • Privat inn-/utsjekking

Fellesområder

  • Hage
  • Utendørsmøbler
  • Pikniksted

Sikkerhet

  • Sikkerhetsvakt døgnet rundt
  • Sikkerhetskamera i fellesområdene
  • Sikkerhetskamera utenfor overnattingsstedet
  • Brannslukningsapparater
  • Safe
  • Sikkerhetsalarm
  • Røykvarslere

Trygg mathåndtering

  • Alt av tallerkener, bestikk, glass og annet dekketøy desinfiseres

Aktiviteter

  • Strand

Rengjøring og desinfisering

  • Bruk av rengjøringsmidler som er effektive mot koronaviruset
  • Boenheten desinfiseres mellom hvert opphold
  • Gjestene kan takke nei til rengjøring av boenheten sin
  • Overnattingsstedet rengjøres av profesjonelle renholdsfirmaer
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Fysisk avstand

  • Kontaktløs innsjekking/utsjekking

Sikkerhet

  • Hånddesinfeksjon i boenheten og i fellesområder
  • Faste rutiner for å sjekke gjestenes helse
  • Delt materiell som utskrevne menyer, magasiner, penner og papir er blitt fjernet
  • De ansatte følger alle sikkerhetsregler fra lokale myndigheter

Mat og drikke

  • Salgsautomat (drikkevarer)
  • Salgsautomat (snacks)

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
8,6 / 10
Meget bra 8 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Chic Condominium by Redfox Hospitality
Hva er GPS-koordinatene til Chic Condominium by Redfox Hospitality?

GPS-koordinatene til Chic Condominium by Redfox Hospitality er 7.848191, 98.300247.

Er det gratis internett på Chic Condominium by Redfox Hospitality?

Ja. Chic Condominium by Redfox Hospitality tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på Chic Condominium by Redfox Hospitality?

Ja. Chic Condominium by Redfox Hospitality tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Chic Condominium by Redfox Hospitality?

Innsjekking på Chic Condominium by Redfox Hospitality starter kl. 14:00, og utsjekking er mulig til 12:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Chic Condominium by Redfox Hospitality?

Romalternativer på Chic Condominium by Redfox Hospitality inkluderer: Ettromsleilighet med hageutsikt, Dobbeltrom med balkong, Ettromsleilighet Superior.

Hvordan kan jeg kontakte Chic Condominium by Redfox Hospitality?

Etter at du har bestilt på Chic Condominium by Redfox Hospitality, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Finnes det en fornøyelsespark i nærheten?

Ja. Jungle Xtrem Adventure Park ligger 2,9 km unna i luftlinje.

Hvor langt er det til Freedom Beach i luftlinje?

Avstanden til Freedom Beach er 4,0 km i luftlinje.

Utforsk Karon-stranden

Finn flere overnattingssteder i Karon-stranden

Utforsk overnattingssteder i Karon-stranden etter type.

Se alle overnattingssteder i Karon-stranden