1/10

Apartament

Chic & Spacious House in Rodia Heraklion

ΡΟΔΙΑ, 71500 Heraklion, GrecjaZobacz mapę

Apartament z 2 sypialniami 4 osoby Grecja
★ 9,5/109,5 Wyjątkowy 27 opinii Booking.com
▦ 11 Opcje pokoju Dla 4 osób
✓ 4141 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
pokoje rodzinne
klimatyzacja
parking na terenie obiektu
ogród
meble ogrodowe
ogrzewanie

O obiekcie

Twój pobyt w Chic & Spacious House in Rodia Heraklion

Obiekt Chic & Spacious House in Rodia Heraklion położony jest w miejscowości Heraklion i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Archeologiczne – 17 km, Ruiny Pałacu w Knossos – 20 km.

Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 16 km znajduje się Mury weneckie.

W apartamencie zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.

Na miejscu działa wypożyczalnia rowerów i wypożyczalnia samochodów. Okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Akwarium Cretaquarium Thalassocosmos – 32 km, Palaiokastro – 4,2 km. Lotnisko Lotnisko Heraklion znajduje się 20 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Chic & Spacious House in Rodia Heraklion oferuje apartament o powierzchni 100 m², z kominkiem. Sypialnie wyposażono w dwa łóżka pojedyncze i jedno łóżko typu king-size. W kuchni znajdują się płyta kuchenna, ekspres do kawy i piekarnik. Apartament ma sprzęt do grillowania, miejsce do jedzenia na świeżym powietrzu i meble ogrodowe. Do dyspozycji gości są również pralka i żelazko. Zapewniono krzesełko do karmienia.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Apartament z 2 sypialniami — 100 m²

  • 4 osoby
  • 2 sypialnie
  • 100 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko typu king-size, Sypialnia 2 - 2 łóżka pojedyncze

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • TV
  • Biurko
  • Balkon
  • Widok
  • Maksymalnie 4 osoby
  • 100 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

Od 15:00

Wymeldowanie

Do 12:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Dodatkowe łóżko (wiek w latach: 0+). Opłata wynosi EUR 20 za noc. Łóżeczko dziecięce (wiek w latach: 0–2). Bezpłatnie. Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Depozyt na wypadek szkód

Obiekt może wymagać depozytu na wypadek szkód w wysokości EUR 200.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Można skorzystać z pola na życzenia specjalne podczas rezerwacji lub z danych kontaktowych podanych w potwierdzeniu. Obiektem zarządza gospodarz prywatny.

Parking

Języki używane przez personel
grecki angielski

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Chic & Spacious House in Rodia Heraklion”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Zamek „Το μέγαρο των Μοδινών” znajduje się w odległości 300 m. Dojście zajmuje około 10 minut.

  • Plaża „Palaiokastro Beach” leży 1,6 km stąd.

  • Lotnisko „Κρατικός Αερολιμένας Ηρακλείου Νίκος Καζαντζάκης” znajduje się w odległości 14,5 km.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Το μέγαρο των Μοδινών zamek
    300 m
    około 10 min pieszo
  • Φρούριο Παλιόκαστρο zamek
    1,6 km
    około 30 min pieszo
  • Μονή Σαββαθιανών świątynia
    1,9 km
    około 35 min pieszo
  • Kastrokefala Mycenaean acropolis ciekawe miejsce
    2,8 km
  • Sea Cave Spa park wodny
    6,1 km
  • Bravo Waterpark park wodny
    6,1 km
  • Κόκκινος Πύργος Φόδελε zamek
    6,3 km
  • El Greco House and Museum muzeum
    6,9 km
  • Τύλισσος ciekawe miejsce
    7,2 km
  • Kreteńskie Muzeum Historyczne muzeum
    10,2 km

Przyroda

  • Palaiokastro Beach plaża
    1,6 km
    około 30 min pieszo
  • Pantanassa plaża
    2,0 km
    około 35 min pieszo
  • Αλμυρού ποταμού - Κέρης Δήμων Γαζίου και Τυλίσσου obszar chroniony
    3,4 km
  • Στρούμπουλας szczyt
    3,5 km
  • Παραλία Λυγαριά plaża
    4,1 km
  • Παραλία Αγία Πελαγία plaża
    4,8 km
  • Παραλία Μονοναύτης plaża
    6,0 km
  • Παραλία Φόδελε plaża
    7,5 km

Lotniska

  • Κρατικός Αερολιμένας Ηρακλείου Νίκος Καζαντζάκης lotnisko
    14,5 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Pozostałe udogodnienia

  • pokoje rodzinne
  • klimatyzacja
  • ogrzewanie
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Parking

  • parking na terenie obiektu

Części wspólne

  • ogród
  • meble ogrodowe
  • taras słoneczny
  • taras
  • miejsce na piknik

Rekreacja

  • wycieczki piesze
  • jazda na rowerze
  • aerobik
  • plaża
  • wycieczki rowerowe

Środki bezpieczeństwa

  • Dostęp do pomocy medycznej
  • Maseczki dla gości
  • Apteczka pierwszej pomocy
  • Środki do dezynfekcji rąk są dostępne w pokojach i częściach wspólnych
  • Kontrola stanu zdrowia gości
  • Usunięto wspólne drukowane menu, czasopisma, długopisy i gazety
  • Personel przestrzega zaleceń lokalnych władz
  • Termometry dla gości

Bezpieczeństwo żywności

  • Naczynia i sztućce są dezynfekowane
  • Posiłki są zabezpieczone podczas dostawy
  • Posiłki można zamówić do pokoju
  • W jadalni zachowywany jest dystans między stolikami

Transport

  • wynajem samochodów

Dystans społeczny

  • Płatności bezgotówkowe
  • Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
  • Przestrzeganie zasad dystansu społecznego

Bezpieczeństwo

  • monitoring części wspólnych
  • monitoring wokół obiektu

Czystość i dezynfekcja

  • Używane są środki czyszczące skuteczne przeciwko koronawirusowi
  • Pokoje są dezynfekowane między pobytami
  • Po sprzątaniu pokoje pozostają zamknięte do przyjazdu gości
  • Można zrezygnować ze sprzątania podczas pobytu
  • Obiekt sprząta firma zewnętrzna
  • Pościel i ręczniki są prane zgodnie z wytycznymi władz lokalnych

Rozrywka i usługi dla rodzin

  • sprzęt do zabawy dla dzieci na zewnątrz

Basen i odnowa biologiczna

  • leżaki i krzesełka plażowe

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
9,5 / 10
Wyjątkowy 27 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Chic & Spacious House in Rodia Heraklion
Jakie są współrzędne GPS obiektu Chic & Spacious House in Rodia Heraklion?

Współrzędne GPS obiektu Chic & Spacious House in Rodia Heraklion to 35.362839, 25.021626.

Czy w obiekcie Chic & Spacious House in Rodia Heraklion jest bezpłatny parking?

Tak. Chic & Spacious House in Rodia Heraklion oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Chic & Spacious House in Rodia Heraklion?

Zameldowanie w obiekcie Chic & Spacious House in Rodia Heraklion rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 12:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Chic & Spacious House in Rodia Heraklion?

W obiekcie Chic & Spacious House in Rodia Heraklion dostępne są następujące rodzaje pokoi: Apartament z 2 sypialniami.

Jak skontaktować się z obiektem Chic & Spacious House in Rodia Heraklion?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Chic & Spacious House in Rodia Heraklion otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko znajduje się szczyt?

„Στρούμπουλας” znajduje się w odległości 3,5 km.

Jakie muzeum znajduje się w okolicy?

To „El Greco House and Museum”, w odległości 6,9 km.

Noclegi w: Heraklion

Więcej noclegów w miejscowości Heraklion

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Heraklion