1/10

Apartmán

Chic & Cosy au coeur d’hivernage

33 Rue Ibn el Qadi, 40000 Marakéš, MarokoZobrazit mapu

Apartmán s 1 ložnicí 4 hosté Maroko
★ 8,3/108,3 Velmi dobré 35 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 4 hosty
✓ 33 Vybavení Vybavení a služby
Bazén
Klimatizace
Parkoviště v objektu

O ubytování

Váš pobyt v Chic & Cosy au coeur d’hivernage

Chic & Cosy au coeur d’hivernage se nachází v Marrákéši a nabízí soukromý bazén. Zahrady Menara se nachází jen 2,5 km daleko a Zahrady Majorelle 2,6 km. Marrákéš vlakové nádraží se nachází 400 metrů od tohoto ubytování s klimatizací.

Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.

Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením a balkon. K dispozici je TV s plochou obrazovkou.

Musée Yves Saint Laurent se nachází 2,9 km od ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage a Džema el Fna 3,3 km od ubytování. Letiště Marrakech Menara leží 3 km daleko.

Pokoje a vybavení

Plocha v apartmánu činí 60 m², ložnic je 1 a limit obsazenosti 4. Lůžkové vybavení tvoří 1 manželská postel. K vybavení patří pračka. K dispozici je následující vybavení: topení.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán s 1 ložnicí — 60 m²

  • 4 hosté
  • 1 ložnice
  • 60 m²

Ložnice 1 - 1 manželská postel

Hlavní výhody
  • Klimatizace
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Balkon
  • Kuchyň
  • Pračka
  • Soukromý bazén
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 60 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

Od 14:00

Odjezd

Do 12:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka (věk v letech: 0–3). Zdarma. Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
arabština angličtina francouzština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Autobusové nádraží „CTM Gare Voyage“ se nachází 250 m vzdušnou čarou od ubytování. Odhadovaná doba chůze je přibližně 5 minut.

  • Muzeum „Musée de la Musique“ se nachází 2,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

  • Letiště „Aéroport Marrakech Ménara ⴰⵣⴰⴳⵯⵣ ⵏ ⵎⵕⵕⴰⴽⵛ ⵎⵏⴰⵕⴰ مطار مراكش المنارة“ leží ve vzdálenosti 2,8 km vzdušnou čarou.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Théâtre Royal divadlo
    360 m
    přibližně 10 min pěšky
  • ملعب الحارثي stadion
    800 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Bab Doukkala městská brána
    1,9 km
    přibližně 35 min pěšky
  • Jardin Majorelle حديقة ماجوريل turistická zajímavost
    2,1 km
    přibližně 40 min pěšky
  • Palais Youssef Ben Tachfine hrad
    2,4 km
    přibližně 45 min pěšky
  • Musée Dar El Bacha دار الباشا muzeum
    2,4 km
    přibližně 45 min pěšky
  • Musée de la Musique muzeum
    2,8 km
  • Tombeaux Saadiens ضريح السعديين muzeum
    3,0 km
  • Dar Bellarj دار بلارج muzeum
    3,0 km
  • Musée de Marrakech متحف مراكش muzeum
    3,0 km

Příroda

  • Koutoubia Gardens zahrada
    2,4 km
    přibližně 45 min pěšky
  • Jardin de l'Agdal park
    5,1 km
  • Réserve de Rmila ⵜⴰⵃⴰⵔⴰⵣⵜ ⵏ ⵕⵎⵉⵍⴰ محمية الرميلة chráněné území
    12,4 km

Veřejná doprava

  • CTM Gare Voyage autobusové nádraží
    250 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Gare Supratours محطة سوبراتور autobusové nádraží
    270 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Marrakech vlakové nádraží
    320 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Kech RWS autobusové nádraží
    340 m
    přibližně 10 min pěšky

Letiště

  • Aéroport Marrakech Ménara ⴰⵣⴰⴳⵯⵣ ⵏ ⵎⵕⵕⴰⴽⵛ ⵎⵏⴰⵕⴰ مطار مراكش المنارة letiště
    2,8 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Bazén a wellness

  • Bazén

Různé

  • Klimatizace

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
8,3 / 10
Velmi dobré 35 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - Chic & Cosy au coeur d’hivernage
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage?

GPS souřadnice ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage jsou 31.627555, -8.017754.

Je v ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage internet zdarma?

Ano. Chic & Cosy au coeur d’hivernage nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage bezplatné parkování?

Ano. Chic & Cosy au coeur d’hivernage nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage?

Příjezd v ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage začíná v 14:00 a odjezd je možný do 12:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage zahrnují: Apartmán s 1 ložnicí.

Jak mohu kontaktovat ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage?

Po vytvoření rezervace v ubytování Chic & Cosy au coeur d’hivernage budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu Bab Doukkala vzdušnou čarou?

Od ubytování k místu Bab Doukkala je to vzdušnou čarou 1,9 km. Pěšky počítejte orientačně s 35 minutami.

Jak dlouho přibližně trvá pěší cesta k místu Koutoubia Gardens?

Odhad chůze k místu Koutoubia Gardens je přibližně 45 minut, při vzdálenosti 2,4 km vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Marakéš

Najděte další ubytování v destinaci Marakéš

Prohlédněte si ubytování v destinaci Marakéš podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Marakéš