1/10

Dom wakacyjny

Cherry - 28556

PO30 Brighstone, Wielka BrytaniaZobacz mapę

Domek wakacyjny z 3 sypialniami 6 osób Wielka Brytania
★ 9,0/109,0 Znakomity 2 opinii Booking.com
▦ 11 Opcje pokoju Dla 6 osób
✓ 1010 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
Zwierzęta są akceptowane.
parking na terenie obiektu
ogród
sprzęt do grillowania
ogrzewanie

O obiekcie

Twój pobyt w Cherry - 28556

W domu wakacyjnym zapewniono kilka sypialni (3), kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz kilka łazienek (2). Ten 2-gwiazdkowy dom wakacyjny zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na miejscu dostępny jest też bezpłatny prywatny parking.

Obiekt Cherry - 28556 znajduje się w miejscowości Brighstone i oferuje ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Atherfield Beach – 1,3 km, Park rozrywki Blackgang Chine – 11 km, Rezydencja Osborne House – 22 km.

Odległość ważnych miejsc od domu wakacyjnego: Yarmouth Castle – 12 km, Carisbrooke Castle – 14 km.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: The Needles Old Battery – 14 km, Robin Hill – 18 km. Lotnisko Lotnisko Bournemouth znajduje się 47 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Dom wakacyjny ma 3 sypialnie i mieści do 6 osób. Sypialnie wyposażono w 4 łóżka pojedyncze i jedno łóżko podwójne. W domu znajduje się sprzęt do grillowania. Do dyspozycji gości jest również pralka.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Domek wakacyjny z 3 sypialniami

  • 6 osób
  • 3 sypialnie

Sypialnia 1 - 2 łóżka pojedyncze, Sypialnia 2 - 1 łóżko podwójne

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • Ogrzewanie
  • kuchnia
  • sprzęt kuchenny
  • grill
  • pralka
  • prywatne wejście
  • Maksymalnie 6 osób

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

Od 15:00

Wymeldowanie

Do 10:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Ważne informacje

Pełną kwotę rezerwacji należy zapłacić przed przyjazdem. Obiekt prześle potwierdzenie ze szczegółowymi informacjami o płatności. Po opłaceniu rezerwacji dane obiektu, w tym adres i miejsce odbioru kluczy, zostaną przesłane e-mailem. W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Parking

Języki używane przez personel
duński niemiecki angielski hiszpański francuski chorwacki włoski niderlandzki norweski polski szwedzki

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Cherry - 28556”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Muzeum „Brighstone Museum” znajduje się w odległości 1,3 km. Na dojście warto przeznaczyć około 25 minut.

  • Plaża „Compton Beach” leży 4,7 km stąd.

  • Lotnisko „Southampton Airport” leży w odległości 34,7 km.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Brighstone Museum muzeum
    1,3 km
    około 25 min pieszo
  • Brighstone War Memorial miejsce pamięci
    1,3 km
    około 25 min pieszo
  • St Mary the Virgin świątynia
    1,4 km
    około 25 min pieszo
  • St. Peter and St. Paul's Church, Mottistone świątynia
    1,5 km
    około 30 min pieszo
  • The Longstone atrakcja
    1,8 km
    około 35 min pieszo
  • Dinosaur Farm Museum muzeum
    3,1 km
  • Wolverton Manor dwór
    3,7 km
  • Aqua Park park wodny
    5,7 km
  • Tapnell Farm park rozrywki
    6,0 km
  • Dimbola Museum and Galleries muzeum
    8,0 km

Przyroda

  • Brighstone Down szczyt
    2,7 km
  • Isle of Wight National Landscape obszar chroniony
    4,4 km
  • Compton Beach plaża
    4,7 km
  • Chillerton Down szczyt
    6,0 km
  • Garstons Down szczyt
    6,7 km
  • HIWWT Arreton Down obszar chroniony
    13,1 km
  • Alverstone Mead Nature Reserve obszar chroniony
    16,6 km
  • Lymington River Reedbeds SSSI obszar chroniony
    17,0 km

Wyciągi i koleje linowe

  • Needles Chairlift wyciąg
    11,3 km

Lotniska

  • Bournemouth Airport lotnisko
    33,9 km
  • Southampton Airport lotnisko
    34,7 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.

Parking

  • parking na terenie obiektu

Części wspólne

  • ogród

Posiłki i napoje

  • sprzęt do grillowania

Pozostałe udogodnienia

  • ogrzewanie
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Transport

  • stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Bezpieczeństwo

  • gaśnice
  • czujniki dymu

Środki bezpieczeństwa

  • Apteczka pierwszej pomocy

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
9,0 / 10
Znakomity 2 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Cherry - 28556
Jakie są współrzędne GPS obiektu Cherry - 28556?

Współrzędne GPS obiektu Cherry - 28556 to 50.641445, -1.413726.

Czy w obiekcie Cherry - 28556 jest bezpłatny parking?

Tak. Cherry - 28556 oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Cherry - 28556?

Zameldowanie w obiekcie Cherry - 28556 rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 10:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Cherry - 28556?

W obiekcie Cherry - 28556 dostępne są następujące rodzaje pokoi: Domek wakacyjny z 3 sypialniami.

Czy do obiektu Cherry - 28556 można zabrać zwierzę?

Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.

Jak skontaktować się z obiektem Cherry - 28556?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Cherry - 28556 otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko znajduje się lotnisko?

„Bournemouth Airport” znajduje się w odległości 33,9 km.

Noclegi w: Brighstone

Więcej noclegów w miejscowości Brighstone

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Brighstone