Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Central, Kensington, 3Beds, Cosy, Parks, Pubs
Majoituspaikassa Central, Kensington, 3Beds, Cosy, Parks, Pubs (Lontoo) on matkatavarasäilytys ja concierge-palveluja. Majoituspaikasta on 300 m kohteeseen ”Natural History Museum” ja 400 m kohteeseen ”South Kensington Underground Station”.
Majoituspaikka tarjoaa maksuttoman Wi-Fi-yhteyden koko majoituspaikassa.
Lentoasema ”London City ” sijaitsee 18 km päässä majoituspaikasta.
Saatavilla on yksilöllinen sisään- ja uloskirjautuminen. Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 15:00 alkaen, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 10:30.
Lemmikkieläimet ovat sallittuja (mahdollinen lisämaksu), ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Sisäänkirjautuminen edellyttää vähintään 18 vuoden ikää. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa.
Huoneet ja varustelu
Huoneistossa on 80 m² tilaa, ja majoittujia voi olla enintään 6. Makuuhuoneita on 3. Vuoteina on 3 parivuodetta. Omassa kylpyhuoneessa on kynnyksetön suihku ja hiustenkuivaaja. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, keittotaso ja kahvinkeitin. Varustukseen kuuluu pesukone ja silitysrauta.