Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Cave Agapi Oia
Majoituspaikassa Cave Agapi Oia (Oía) asiakkaille on tarjolla poreallas ja hierontapalveluja. Ranta ”Katharos Beach” sijaitsee 2,4 km päässä majoituspaikasta.
Majoituspaikka tarjoaa maksutonta pysäköintiä. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla ilmastointi ja maksuton Wi-Fi. Majoittujille on tarjolla retkipalvelupiste, pesulapalveluja, silityspalveluja ja autonvuokraus.
Asiakkaiden käytettävissä on aurinkoterassi.
”Naval Museum of Oia” sijaitsee 1,3 km päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”Archaeological Museum of Thera” on 10 km. Majoituspaikasta on 15 km lentoasemalle ”Santorini International ”.
Asiakkaille on tarjolla maksullisia lentokenttäkuljetuksia.
Huoneet ja varustelu
Huvilassa on 3 makuuhuonetta ja 90 m² tilaa, ja majoittujia voi olla enintään 6. Vuoteina on 2 yhden hengen vuodetta ja 2 king size -vuodetta.
Omassa kylpyhuoneessa on suihku ja hiustenkuivaaja. Huvilassa voi nauttia seuraavista näkymistä: merinäköala, vuoristonäkymä ja kaupunkinäkymä. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huvilassa on patio, terassi ja parveke. Keittotilan varustukseen kuuluu keittotaso, uuni ja kahvinkeitin.