Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Caprina in Caloundra
Caprina in Caloundra sijaitsee rannan äärellä. Asiakkaiden käytettävissä on ulkouima-allas.
Majoituspaikka tarjoaa maksutonta pysäköintiä paikan päällä. Majoittujille on tarjolla ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla hissi.
Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 14:00 alkaen, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 10:00. Henkilökunta puhuu englantia.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Majoituspaikasta 3 km:n säteellä on golfkenttä. Lentoasema ”Sunshine Coast ” sijaitsee 29 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa huoneistossa on 176 m², ja majoittujien enimmäismäärä on 4. Makuuhuoneita on 2. Vuoteina on 2 yhden hengen vuodetta ja 1 super king size -vuode. Huoneistossa ulkotilojen varustukseen kuuluu patio, grilli ja ulkokalusteet. Näkymiin huoneistossa kuuluu merinäköala. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, keittotaso ja uuni.