Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Cap Bonheur
Cap Bonheurissa on terassi.
Tämän majoituspaikan kaikissa huoneissa on keittotila ja oma kylpyhuone. Asiakkaiden käytettävissä on yhteiskeittiö ja maksuton WiFi.
Jokaisessa huoneessa on jääkaappi, uuni, vedenkeitin, suihku, hiustenkuivaaja ja vaatekaappi. Lisäksi Cap Bonheurin huoneissa on oleskelualue.
Guesthousessa tarjoillaan joka aamu kasvis- ja gluteeniton aamiainen.
Lausanne on 20 km:n päässä ja Montreux 32 km:n päässä majoituspaikalta. Lähin lentoasema on Geneven kansainvälinen lentoasema, jolle on Cap Bonheurilta 70 km.
Huoneet ja varustelu
Kohteessa Cap Bonheur on yhteensä 2 majoitusyksikköä, ja valikoimaan kuuluvat perhehuoneet ja kahden hengen huoneet, joiden pinta-alat ovat 18 ja 23 m²:n välillä. Jokaisessa voi majoittua enintään 3 henkilöä. Pinta-alaltaan suurimmassa perhehuoneessa vuoteina on 1 yhden hengen vuode ja 1 parivuode.
Omassa kylpyhuoneessa kaikissa huoneissa on kynnyksetön suihku. Varustukseen kuuluu takka, vuodesohva ja sohva. Kaikissa huoneissa voi nauttia seuraavista näkymistä: vuoristonäkymä.