Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Camping Deva
Overnattingsstedet har terrasse, sittehjørne, TV (flatskjerm), minikjøkken med kjøleskap og mikrobølgeovn, og eget bad med dusj.
Bare 35 kilometer fra Plaza de España ligger Camping Deva, som har restaurant, et sesongåpent utendørsbasseng, en hage og en fellesstue. Både WiFi og privat parkering er tilgjengelig gratis på Camping Deva.
Camping Deva har lekeplass.
I nærheten av Camping Deva kan du gå tur eller dra på sykkeltur, eller du kan spille en omgang bordtennis på stedet.
Plaza de la Constitución Oviedo ligger 37 kilometer fra overnattingsstedet, mens Asturian Entrepreneurs Association er 1,8 kilometer unna. Asturias lufthavn ligger 45 kilometer unna overnattingsstedet.
Rom og fasiliteter
Camping Deva har bungalower, totalt 54 boenheter på mellom 20 og 40 m². Planløsningene har fra 1 til 3 soverom. Avhengig av boenheten er det plass til mellom 4 og 6 gjester. Sengeplassene i bungalowen med 3 soverom er fordelt på 4 enkeltsenger og 1 dobbeltseng. I alle bungalowene har det egne badet badekar eller dusj. Utendørsfasilitetene i alle bungalowene omfatter grill, utendørs spiseplass og utemøbler.